Praktické e-booky

Najdete v nich klíčové informace, které vás povedou, jak můžete:

 • opustit limitující přesvědčení a frustrující pocity
 • dostat sebe do pohody a uvědomit si krok vedoucí k vašemu vytouženému cíli
 • pomoci svým dětem s problémy s učením a stresem ze školy
 • zlepšit vztah sami k sobě a s ostatními

U každého z nich vám ze srdce přeji příjemně strávené chvíle plné inspirace a AHA momentů:)

E-booky zdarma:

3 MOCNÉ TECHNIKY PRO POHODU KAŽDÝ DEN 

aneb Jak mít svůj život ve vlastních rukách

 • Naučíte se 3 efektivní techniky, které vám pomohou uvolnit stres a vrátit se do pohody
 • Dozvíte se, jak konkrétně můžete opustit ubíjející pocity a limitující životní přesvědčení a mít svůj život ve vlastních rukách
 • Objevíte, co je motorem vašeho života
 • Poznáte, jak konkrétně můžete použít svou mysl a emoce k vytváření si životní rovnováhy a spokojenosti
 • Objevíte, jakým způsobem směřovat ke splnění svých přání, a budete vědět jakým konkrétním prvním krokem začít

CENA: Zdarma

Váš e-mail se bude u mě cítit jako na dovolené. Spamy sama nemám ráda a vy se můžete kdykoliv na jedno kliknutí odhlásit.

UČEBNÍ DYSFUNKCE

Jak je zmírnit či zcela odstranit

Napsala jsem s láskou k dětem, protože cesta pro vaše dítě existuje.

CENA: Zdarma

Váš e-mail se bude u mě cítit jako na dovolené. Spamy sama nemám ráda a vy se můžete kdykoliv na jedno kliknutí odhlásit.

Placený e-book:

5 PILÍŘŮ SPOKOJENOSTI

Jedinečný průvodce pro naplněné vztahy

Také jste si uvědomili, že fungující vztahy jsou klíčem k životní spokojenosti a štěstí?

Rozhodli jste se, že už nechcete stát svému štěstí v cestě?

 Tak přesně pro vás je určen tento e-book:

 • Pochopíte, jaká konkrétní pravidla a postoje stojí za dlouhodobě spokojenými vztahy, a to hned v 5 nejdůležitějších oblastech.
 • Poznáte, jak tato pravidla můžete vnést do svého života.
 • Naučíte se konkrétní postupy, které vás povedou od stresu k pohodě, od problému k objevení prvního kroku vedoucího k řešení.

CENA: 490 Kč

PŘEČTĚTE SI,

co píší lidé, kteří již e-booky zdarma četli,
a připojte se také ke spokojeným čtenářům.

Milá Lenko, děkuji Ti za velmi srozumitelné vysvětlení, jak pochopením a zpracováním svých stínů můžeme objevit a využít svůj potenciál a tím radikálně proměnit svůj svět a prožívání. Všichni se potřebujeme naučit, jak nahlédnout „do sebe“ a jak si ulevit v nelehké situaci. Ve Tvém eBooku oceňuju hlavně konkrétní praktické tipy ohledně zaměřování naší pozornosti. A naprosto skvělý je návod, jak se během 5ti minut dát do pohody. Kdybychom tohle všichni praktikovali už od malička, byl by svět ještě hezčím. Ale nikdy není pozdě začít a Ty dáváš velmi cenné rady, jak na to. Těším se na další!
Sylva, www.sylvakrepelova.czLékárnice
Když jsem tvůj ebook otevřela a začala jsem číst, nemohla jsem z něj odtrhnout oči, protože každé slovo se mnou rezonovalo. Tvůj ebook si vytisknu a až budu mít chvilku pro sebe, projedu si tvé rady, protože úplně cítím, že to je přesně to, co potřebuju. Ebook je čtivý, srozumitelný a dává mi spoustu nových aha momentů. Děkuji ti za něj.
Míša, www.cestakmaterstvi.czPorodní asistentka
Kdyby každý uměl žít svou opravdovost, bylo by na světě více spokojených duší. Praktická část eBooku mi hodně napomohla k tomu, abych se dokázala soustředit na své emoční vnímání a chápala lépe své pocity. O metodě EFT jsem slyšela poprvé a velmi mne zaujala. Kniha je velmi inspirativním průvodcem!
Ebook 3 mocné techniky pro pohodu každý den je velmi čtivý a pozitivní, o tom jaký život je a může být. Oceňuji praktická cvičení a příběhy, které jsou do eBooku zakomponovány. Moc se mi líbil a věřím, že se k jeho čtení ještě několikrát vrátím, zároveň se těším na další!
Kristýna, www.kristynahouskova.cz Bezpečnostní expertka
Lenky e-book je velmi inspirativní, nejvíce mě nadchly praktické techniky, které co nejdříve vyzkouším. I když se o práci na sobě roky zajímám, pořád se mám co učit a i v tomto případě jsem objevila další hodnotné informace a velmi doporučuji všem, kdo chtějí mít svůj život ve vlastních rukách.
Jana, www.stastnyucitel.cz Učitelka
Díky eBooku o učebních dysfunkcích jsem si ujasnila princip vytváření traumat a to, jak nás potom tato traumata ovlivňují celý život. Až mě to překvapilo, jak to vlastně jednoduše funguje. Lenka také ukazuje, jak s těmito traumaty pracovat, ať už u dětí nebo dospělých. Také jsem si uvědomila, že učební dysfunkce nejsou něco divného, ale vlastně jsou celkem dost rozšířené a je fajn vědět, že se dají řešit. eBook doporučuji nejen pro rodiče dětí, které mají problémy ve škole. Mě například oslovilo, že s těmito tématy mohu pracovat i v dospělosti. Takže jeho přečtení doporučuji. Z uvedených příkladů je vidět, že Lenka má řadu zkušeností.
Skvělý ebook, který mi srozumitelnou formou vysvětluje proč se dané věci dějí, co je na pozadí všeho a co nás ovlivňuje. Oceňuji, že je teoretická část doplněna o několik praktických cvičení, která jsou velice snadná na trénink. Ideální pro každého, kdo chce vykročit ze své komfortní zóny a začít.
Zuzka, www.vyletomaniesezuzkou.cz Autorka projektu Výletománie se Zuzkou
E-book je velice srozumitelně a hezky napsaný. Doporučuji ho všem lidem, kteří si potřebují utřídit své myšlenky, najít svoje skutečné já a hlouběji se zamyslet nad určitými věcmi. Určitě si e-book uložím a znovu se k němu brzy vrátím, jsem nadšená formou i obsahem.
Linda, www.peskykolobezky.cz Cestovatelka
Krásný náhled do naší duše a do našeho těla. Navíc doplněný 3 praktickými cvičeními, které vás okamžitě posunou o kus dál. Lenka názorně popisuje techniku a hned víte, jak na to. Takže na závěr jsme měla nejenom nové informace, ale i úžasně klidný pocit v duši. Určitě se ke cvičením budu pravidelně vracet!
Monika, www.monikaeberhard.cz Autorka projektu Moje zeleninové příběhy
Už nechcete stát sami sobě a svému štěstí v cestě? Pak je tento eBook právě pro vás. Proč? Protože je pro všechny, kteří cítí, že potřebují změnu a tento svůj pocit dokáží i popsat a uvědomit si jej. Zároveň jsou ochotni vpustit do svého života znovu spokojenost, radost a štěstí. A také lásku, především tu k sobě samé/mu, protože sebeláska je výchozím bodem pro uskutečnění životních změn. Doporučuji eBook vám, kdo jste připraveni otevřít dveře novým možnostem a příležitostem, které vás láskyplně provedou vaší změnou tak, abyste mohli žít život, ve kterém se budete cítit skvěle. Jak to? Díky tomu, že budete naplno žít svou opravdovost, budete v harmonii sami se sebou, což znamená, že váš úsměv bude přirozený a váš život budete mít skutečně rádi, stejně tak, jako budete mít rádi i sami sebe. V eBooku od Lenky najdete nejen její hluboký a zároveň inspirativní příběh, ale i spoustu zajímavých informací a krásných fotografií, a navíc také praktická cvičení, která vám pomohou v začátcích vašeho úsilí o změnu. Nechte se provést milou a laskavou průvodkyní, kterou Lenka bezpochyby je. S její pomocí můžete najít poklad v sobě a žít svou opravdovost.
Iren, www.jsemkozoroh.cz Kozoroh konzultantka, průvodkyně kozorožím světem