5 PILÍŘŮ SPOKOJENOSTI

Jedinečný průvodce pro naplněné vztahy

Trápí vás PROBLÉMY VE VZTAZÍCH?

Rádi byste se cítili  SPOKOJENÍ sami se sebou a ve vztazích, které máte? Zajímá vás, co ve skutečnosti stojí za HARMONICKÝMI VZTAHY a jak si je můžete vytvářet i vy?

Pak je tento e-book přesně pro vás:

  • Dozvíte se, jaká konkrétní pravidla a postoje v určitých situacích stojí za dlouhodobě spokojenými vztahy, a to hned v 5 nejdůležitějších oblastech.
  • Poznáte mimo jiné, jaký postoj zaujmout vůči svým dětem, abyste je nezatěžovali problémy dospělých a předešli jste tak mnoha dalším starostem.
  • Poznáte, jaká pravidla platí pro partnerský vztah, aby mohl být spokojený a naplněný.
  • Dozvíte se konkrétní postupy, které vás povedou od stresu k pohodě, od problému k objevení prvního kroku vedoucího k řešení.

CENA: 490 Kč

REFERENCE ČTENÁŘŮ

Přečtěte si, co píší lidé, kteří již e-booky zdarma četli.

Přečetla jsem již pár knih na téma rozvoje osobnosti, ale tato je skvělá. Oceňuji srozumitelný jazyk, kombinaci teorie, příběhů a praktických cvičení. Líbí se mi zaměření nejen na mě samotnou, ale i na rodičovství, partnerství, vztahy v práci a vztah k penězům. Skvělý rádce.
Zuzana Bezpalcová www.vyletomaniesezuzkou.cz
E-book je nabitý zajímavými informacemi o fungování našeho těla (nejen v psychické rovině) a co mi může pomoci najít pohodu ve svém životě. Dozvěděla jsem se, co všechno ovlivňuje naše chování a některé oblasti mě ani nenapadli. Jde vidět, že Lenka této oblasti rozumí a její ebook vám bude určitě nápomocný při hledání životní pohody. Lenka umí podat nutnou teorii zajímavou formou a přidat k tomu velice zajímavé příběhy, které nutí k zamyšlení. Teď se budu snažit vkládat vizualizace do praxe a k ebooku se určitě budu vracet. Díky moc za něj! :)
Alena Turoňová
Lenčin eBook byl pro mě velkým přínosem. Líbí se mi, že je přehledně rozdělen na 5 hlavních tematických částí: Vztah sami k sobě, Vztah rodičovský, Vztah partnerský, Přátelské a pracovní vztahy a Vztah k penězům. Lenka skvěle vystihla problematiku daných témat. Navíc v eBooku najdete praktická cvičení. Celý eBook je moc hezky napsaný a při jeho čtení jsem měla hned několik AHA momentů. :) Skvělý je i přehled důležitých vět. Děkuji a těším se na další projekty.
Petra HolubováDesignérka a blogerka
Téma eBooku mě oslovilo na první pohled. EBook ale předčil moje očekávání! Jednotlivé pilíře na sebe systematicky i obsahově pěkně navazují. Vše je srozumitelné a doplněné o příklady z praxe. Čtení mě moc bavilo a inspirovalo. Doporučuji všem, co se cítí nespokojení, ale také těm spokojeným, kteří by se chtěli o sobě a této tematice dozvědět ještě víc!
Aneta Štěpánková www.anetastepankova.cz
Ebook 5 pilířů spokojenosti doporučuji každému, kdo má ve svém životě nějaké bloky, které ho brzdí a brání mu tak posunout se vpřed. Když jsem ebook četla, vybavila se mi spousta lidí, kterým by četba takového ebooku velmi prospěla, protože se motají v začarovaném kruhu a neví si se svými problémy rady! Pokud si tedy v nějaké životní oblasti nevíte rady, doporučuji si ebook přečíst.
Andrea Čadováwww.andreacadova.cz

Recenze ověřené e-mailem.