PODNIKÁNÍ - STABILITA A RŮST

v souladu se sebou aneb vědomé podnikání

  • Poznáte, jak se nastavit na svou cílovou skupinu klientů.
  • Dozvíte se, co má podstatný vliv na Vaši stabilitu a růst.
  • Objevíte se letitou praxí prověřený způsob, který podporuje podnikatele/podnikatelky na cestě od problému k řešení, od vize k jejímu naplnění.
  • Uvědomíte si, jaký konkrétní první krok vede od toho, co nechcete, k tomu, po čem toužíte.
  • Budete vědět, jak na řešení krizí.

CENA: Zdarma

Vaše údaje se budou u mě cítit jako v bavlnce. Spamy sama nemám ráda a Vy se můžete kdykoliv na jedno kliknutí odhlásit.

REFERENCE ČTENÁŘŮ

Přečtěte si, co píší lidé, kteří již e-book četli.

Podnikám už 13 let. Co se týče financí je to u mě proměnlivé a přesně to odpovídá obsahu eBooku Podnikání, stabilita a růst v souladu se sebou. Proto jsem si ho také stáhla. Sleduji u sebe, že když jsem uvolněná, jsem ponořená do práce a dělám ji s láskou a nadšením, tak peníze přicházejí snadno. Jakmile se zaseknu, a to v myšlenkách umím dost dobře :-), tak se to zasekne i v podnikání. Lenky eBook mě nadchnul, protože mi ukázal, že se s tím dá něco dělat, že s těmito stavy mohu pohnout a změnit je. V eBooku je řada názorných příkladů, jak nás svazují naše vzorce chování, ať už jsme je získali v původní rodině nebo kdekoli jinde. Uvědomila jsem si díky tomu některé zásadní momenty a souvislosti. Děkuji za to :-)
E-book je plný trefných otázek, na které když si odpovíte, tak se můžete ve vašem podnikání mnohem snadněji a rychleji dostat k cíli. Rozhodně ho doporučuji všem začínajícím podnikatelům, a pak těm, kteří se během podnikání někde zasekli a nedaří se jim posunout se dál. Moc děkuji Lence za opravdu užitečný e-book plný AHA momentů.
Jitka, účetníwww.jitkahrdličkova.cz
Leni, ďakujem za tvoj eBook! Bolo v ňom pre mňa množstvo AHA momentov. Je nabitý skvelými informáciami a otázkami, ktoré idú do hĺbky. A pritom si to spracovala tak jednoducho, jasne, stručne. Najmä časť, ktorá sprevádza odhalením našich vnútorných presvedčení a nastavení vo vzťahu k podnikaniu, je pre mňa top. Ďakujem. J
Katarina, koučkawww.katarinaozvoldova.sk
Lenky e-book "Podnikání - stabilita a růst v souladu se sebou" vychází z Lenčiných praktických zkušeností při práci s klienty a vede všechny, kdo si e-book pozorně projdou k zodpovězení základních otázek, nutných pro nalezení jasné cesty i vysněného cíle. Bez nalezení odpovědí na tyto otázky, je cesta k podníkání jako jízda vlakem na výlet bez jasného cíle. Lenka však nepokládá pouze otázky, ale přináší návod, jak se na jednotlivé situace podívat a zvědomit si tak možná úskalí, která si běžně ani neuvědomuje. Pokud se rozhodujete začít podnikat, nebo se vám v podnikání nedaří dle vašich představ, doporučuji si tento e-book vzít k ruce a vyčlenit si nějakou tu hodinu na zamyšlení se nad otázkami, které vám v něm Lenka servíruje. Vaše cesta k cíli vám bude o něco jasnější.
Blankawww.sblankouzahranice.eu
Ebook je inspirující, otvírá mnoho otázek, které nám mohou pomoci dostat se kupředu, posunout se ať už v osobním životě, tak i v podnikání. Klíčem k úspěchu je vnitřní nastavení každého z nás. Ebook nám dává možnost podívat se pod pokličku kineziologie, přiznám se, že s kineziologií zatím zkušenosti nemám a určitě bych se chtěla dozvědět více. Doporučuji nejen ebook, ale také konzultace s Lenkou Ilečkovou.
Michaela Kopecká, interiérová deisgnérka & průvodkyně zařizováním harmonického domovamichaelakopecka.cz

Recenze ověřené e-mailem.