Mindset spokojené ženy

Vaše spokojenost, stejně jako láska, ocenění, štěstí, sebedůvěra, naplnění ... jsou tu pro Vás.

Právě teď čekají na to, až je objevíte.


PROGRAM 8 INDIVIDUÁLNÍCH KONZULTACÍ, abyste objevila

vlastní cestu ke spokojenosti, lásce, naplnění, úspěchu ve svém životě.

KDYŽ VE SVÉM SRDCI TOUŽÍTE

 • cítít se přirozeně sebejistě, již nepochybovat o sobě, svých schopnostech a své hodnotě, být si vědoma své jedinečnosti a ženskosti
 • přijímat sama sebe, poznat své talenty a vážit si sebe a své energie, být k sobě laskavá, postavit se sama za sebe, bez agresivity či viny si vymezit své hranice
 • mít jasno a cítit se dobře v konkrétních životních rolích - žena, matka, partnerka...
 • umět si utvářet spokojené a naplněné vztahy
 • lépe zvládat stres a nepříjemné situace, cítit více radosti, energie, pohody
 • významně se posunout ke svým cílům, plnit si své sny v osobním anebo pracovním/podnikatelském životě
 • otevřít se větší finanční hojnosti

Prostě cítit se spokojená a být sama sebou!

Pak  jste tu správně!

MOŽNÁ JSTE V SITUACI, KDY SI ŘÍKÁTE:

...cítím, že se nedokážu správně ocenit, mám výčitky a cítím vinu, když si něco dopřeji jen pro sebe...

...občas si  připadám, že nejsem dost dobrá a pochybuju o sobě, svých rozhodnutích, svých schopnostech. Zdravé sebevědomí mi občas fakt chybí...

...opakují se mi občas nepříjemné situace a pocity ve vztahu s partnerem.  Je tu něco, co mi prostě ve vztahu chybí...

...mám svá přání, ale nedaří se mi jich dosáhnout. Chybí mi už pro ně nejen energie...

...chci být dobrá matka a mít hezký vztah s dětmi, ale někdy to opravdu nejde. Nevím, jak na to, občas jim/jemu prostě nerozumím, ujedou mi nervy a pak zase cítím vinu a lítost...

...nedokážu si bez rozčilení stanovit své hranice, a pak cítím vinu, že jsem to nezvládla... Stavím sebe až na poslední místo, cítím vinu, kdybych to udělala jinak...

...občas nezvládám kritiku, leží mi to v hlavě, cítím smutek i hněv. Jsou věci, které se mě prostě dotýkají více, než je zdrávo.

...stresuji se ve své práci. Občas se z toho, co se děje v mé práci, cítím frustrovaná. Chtěla bych se cítit v souvislosti se svou prací dobře, naplněně, ale nevím, jak konkrétně na to...

...ráda bych se otevřela i té finanční hojnosti, ale nevím, jak na to...

...toužím poznat, jak mohu svůj život zlepšit, cítit se sebejistěji, pohodověji.

A možná, jak čtete tyto řádky, tak Vás napadají další a další věci, které Vás trápí a Vy byste je ráda změnila.

Už jste se tolikrát o to i snažila, ale vše se vždycky zase vrátilo do starých zajetých kolejí... Znovu se objevily ty samé situace, ve kterých se necítíte dobře a oslabují Vás. Frustruje Vás to, hněvá, cítíte nedostatek ocenění, jste z toho smutná, bezmocná a unavená...  Doléhá na Vás každodenní stres a stereotyp.

A při tom někde v hlouby svého srdce cítíte, že byste svůj život chtěla prožívat jinak... Prostě zažívat méně stresu a více

spokojenosti, lásky, naplnění, hojnosti!

Znám to moc dobře. Před více než 15 lety to také byla moje realita.  Cítila jsem ale, že chci svůj život žít jinak a měla jasnou představu - být sama sebou bez posuzování, mít láskyplné, naplněné vztahy se svými nejbližšími, mít práci, která mi dává smysl a ve které můžu projevit své talenty a znalosti a obohacovat tak další lidi, dovolit si to, po čem toužím - prostě

žít v souladu sama se sebou.

Hledala jsem spolehlivý způsob, jak můžu svůj život zlepšit - jak být spokojená sama se sebou, mít naplněný vztah s manželem a krásný vztah s dětmi, jak se cítit dobře ve své práci, žít v hojnosti...

Investovala jsem statisíce do svého studia a poznatky praktikovala do svého života.  Tím jsem našla spolehlivou cestu, jak se dostat ke své spokojenosti v jakékoliv oblasti života.

Vím, co jsem musela jako žena pro svou spokojenost udělat. A jsem připravena se o tyto své hodnotné zkušenosti a znalosti podělit nyní také s Vámi.

Teď záleží už jen na Vás a Vašem rozhodnutí.

Můžete zůstat tam, kde jste.

Nebo se můžete rozhodnout pro změnu - pro svou spokojenost, naplnění, hojnost.

Jdete to doho???

Pokud je Vaše odpověď ANO, dovolte mi Vám představit program

Mindset spokojené ženy.

V tomto programu jsem propojila své hluboké znalosti, vlastní zkušenosti a zkušenosti z práce se ženami v rámci své více než 11 leté klientské praxe. Nejde o žádné "vykecávání se" u kávy či čaje.  Jde o postupy, o kterých prostě vím a vidím, že fungují.

Moc dobře vím, že vše ohledně spokojenosti v jakékoliv oblasti života se točí kolem našeho vlastního vnitřního nastavení. Potřebujeme s láskou a pokorou přeměnit životní přesvědčení, která nám už neslouží, včetně emocí, které máme s nimi spojené.

Díky metodám, které umím, vím přesně, jak ty neproduktivní vzorce, kterými se limitujeme, najít a zpracovat.  Pak jsme schopni se dostat do své rovnováhy a z tohoto bodu jasně vidět svou vlastní cestu a objevit své jedinečné, autentické

spokojené Já.

PŘEDSTAVTE SI, JAKÉ TO JE, KDYŽ...

 • přestaly existovat stále ty samé situace, která Vás nyní stresují a ubírají Vám sílu.
 • ráno vstáváte s radostí, elánem, vděčností a těšíte se na to, co přijde.
 • jste sama sebou a máte sama sebe ráda.
 • Váš projekt, vize se s lehkostí naplňuje a Vy cítíte nesmírnou radost, vděčnost, naplnění.
 • máte důvěru v sebe, cítíte se milovaná, oceněná.
 • cítíte se dobře v různých rolích - jako žena sama se sebou, v roli partnerky, maminky, ve své práci...
 • vnímáte harmonii ve vztazích, které máte.
 • můžete si dopřát to, po čem toužíte. Víte, jak dosahovat svých dalších snů i v budoucnu.
 • víte, jak si můžete vytvářet spokojený a naplněný život.

Má toto pro Vás hodnotu?

Bez Vaší spolupráce to však nepůjde. Váš vnější svět je totiž odrazem Vašeho vnitřního světa.

Proto půjdeme opravdu do hloubky Vašeho vnitřního nastavení. Na této cestě naleznete, pochopíte a přeměníte přesně to, proč si dosud nedovolujete cítit se spokojeně -  mít krásný vztah s partnerem, s dětmi, umět se ocenit, být šťastná a naplněná ve své práci..., prostě nechat proudit hojnost svým životem.

Pokud však očekáváte, že nebudete muset nic a všechno nastane samo, není tento program pro Vás.

Pokud však někde uvnitř svého srdce cítíte volání po změně a máte ochotu, odhodlání a trpělivost sama se sebou jít krok za krokem za svými touhami, jste srdečně vítáná! 

Provedu Vás citlivě a efektivně krok za krokem

stěžejními tématy, abyste objevila

svou vlastní cestu ke spokojenosti, lásce, naplnění, úspěchu...

Půjdeme spolu cestou, kterou chodívám já sama, když potřebuji, a po které jsem provedla mnoho dalších žen.

Pomohu Vám zorientovat se Vašem životě, abyste si jasně definovala své cíle, vize, touhy. Zaměříme se na stěžejní témata, která Vaši spokojenost a naplnění ovlivňují nejvíce. Poznáte, jak úzce spolu souvisí Váš osobní a profesní svět.

Pomohu vám přesně najít a zpracovat konkrétní emoce, vzorce myšlení a životní přesvědčení, kterými si nyní nedovolujete žít život v souladu sami se sebou, a blokujete si tak nejen svou spokojenost. Pokud to bude potřeba, provedu Vás procesem zpracování rodové zátěže.

kineziologie Jihlava

JEDINEČNÝ INDIVIDUÁLNÍ PROGRAM

Mindset spokojené ženy

SE SKLÁDÁ Z 5 TÉMATICKÝCH ČÁSTÍ:

Vztah sama k sobě:

Vztah, jaký máte sama k sobě, ovlivňuje, jak spokojené a naplněné vztahy si vytváříte s ostatními - ať už ty partnerské, rodičovské, pracovní, přátelské, s majetekem, s penězi... Proto se tu zastavíme chvilku déle. Vše začíná sebepřijetím a láskou k sobě. Povedu Vás k nalezení a zpracování životních přesvědčení, kterými si snižujete svou sebedůvěru a sebehodnotu. 

Na komunikaci, vztahy a dosahování cílů má také vliv Váš vrozený potenciál. V této části Vás podpořím tak, abyste poznala a pochopila jeden svůj genetický dar, který Vás na cestě za tím, co momentálně chcete, podpoří nejvíce.

V poslední, třetí podčásti, se s Vámi podělím o praktické znalosti, které Vám zůstanou už navždy. Pomohou Vám jako pomyslné směrovky, abyste se ve svém životě lépe vyznala, chápala souvislosti a věděla, jak směřovat ke splnění svých snů.


2 konzultace, každá v délce 1,5 h

Partnerský vztah, vztah s muži:

Povím Vám,  jak vytvářet harmonický vztah a co naopak partnerský vztah ohrožuje nejvíce, a jak z toho ven. 

Protože i partnerský vztah nám vždy něco zrcadlí o nás samých, najdeme a zpracujeme životní přesvědčení, které je příčinou nesouladu ve vztahu z Vaší strany.  Uleví se Vám. Zjistíte, co konkrétně ze své strany můžete udělat, abyste se ve vztahu cítila více spokojeněji.

Dozvíte se také praktické způsoby, jak můžete partnerský vztah vyživovat.

Pochopíte, jak i Vaše vrozené dary mají vliv na komunikaci a fungování ve vztahu.


1 konzultace v délce 1,5 h

Vztah s dětmi z pohledu rodiče:

Pro vztah s dětmi platí také specifická pravidla. Ujasníte si hlavní princip spokojených vztahů mezi rodiči a dětmi. Protože děti jsou naším zrcadlem, pomohu Vám najít a zpracovat to, co narušuje harmonický vztah Vás a dětí. Ukážu Vám, co vlastně děti zatěžuje nejvíce, a jak z toho ven. Poznáte, v čem skutečně spočívá role matky a v čem otce. 

Nemusí tu jít nutně jen o vztah s dětmi. Vašimi dětmi jsou i Vaše projekty. Proto dle Vaší potřeby zohledníme i tuto oblast a rozklíčujeme ji v širších souvislostech. 


1 konzultace v délce 1,5 h

Váš pracovní svět:

Stres v práci a napjaté vztahy - to je téma mnohých z vás. Podíváme se tedy spolu, jak minimalizujete Váš pracovní stres a dopady na Váš život - zdraví, vztahy...

Opět Vás podpořím v tom, abyste našla, zpracovala a přeměnila životní přesvědčení, kterým si limitujete spokojenost - lehkost, naplnění, ocenění... ve své práci.


1 konzultace v délce 1,5 h

Mentální limity ohledně peněz:

Stejně tak, jako tvoříme vztahy s lidmi, máme vztah také s majetkem a s penězi.

V této části programu se společně vydáme nalézt, zpracovat a přeměnit Vaše nejvíce limitující přesvědčení a pocity ohledně Vaší finanční hojnosti. 


2 konzultace, každá v délce 1,5 h

Přeji si, abyste pro sebe z programu opravdu vytěžilia maximum.

Proto jsem pro Vás připravila ještě jednu, velmi podstatnou, část:

Propojení všech předchozích témat:

Zhodnotíte, v čem jste se posunula a v čem potřebujete ještě podpořit. A tomuto tématu se spolu pověnujeme opět do hloubky. Podpořím Vás v nalezení odpovědí na otázky, které během Vaší cesty ke spokojenosti a naplnění vyvstanou. 


1 konzultace v délce 1,5 h

Mindset spokojené ženy

je pečlivě vedený program,

který Vás povede k naplnění a spokojenosti.

POCÍTÍTE ÚLEVU OD STRESU,

frustrace a jiných nepříjemných pocitů v souvislosti s řešený tématem, protože s láskou a pokorou opustíte ta životní přesvědčení či rodovou zátěž, která Vám nyní už neslouží. 

UVĚDOMÍTE SI PRO KAŽDOU JEDNOTLIVOU OBLAST PRVNÍ KROK,

který Vás povede tím směrem, kterým opravdu chcete jít.

ZÍSKÁTE

zcela nové vnímání sama sebe - více důvěry v sebe, své schopnosti a zlepšení sebehodnocení.

POZNÁTE

do detailu jeden svůj talent, který Vás bude podporovat, a budete ho umět správně používat. Poznáte i další dary, které Vám pomohou ve zlepšení v oblasti vztahů, komunikace a dosahování snů.

BUDETE ZNÁT

základní pravidla a postoje, které platí pro dlouhodobě harmonické vztahy. Porozumíte širším životním souvislostem a ve svém životě se poté lépe vyznáte. 

NAUČÍTE SE

jednoduché a účinné techniky, jak poklidněji zvládat stresové sitace, navracet se zpět do rovnováhy, svého středu, získat zpět nadhled.

BUDETE VĚDĚT,

jak si správně definovat své záměry, abyste jich dosáhla.

OTEVŘETE DVEŘE NOVÝM MOŽNOSTEM A PŘÍLEŽITOSTEM

díky pochopení a přeměny toho, co Vás limitovalo. 

Jedním slovem úžasná! Paní Ilečková i její způsob práce...oboje je úžasné. Paní Ilečková má pro svoji práci nesmírný talent, dělá ji ráda a dobře a tím mi umožnila vytěžit z našich sezení pro sebe maximum. Za svůj život i svoje úspěchy v něm jsem zodpovědni my sami a ona za nás nic nevyřeší. Byla mi ale výbornou průvodkyní na cestě k mému lepšímu já. Pokud vám to na cestě k "Spokojenějšímu Já" někde dře, vřele doporučím paní Ilečkovou. S ní bude cesta za "Spokojenějším já" příjemná a efektivní.
AndreaSŠ učitelka, koučka

Recenze ověřená e-mailem.

KONZULTACE MOHOU PROBÍHAT FORMOU

 • osobního setkání v příjemném prostředí studia
 • online setkání

Spokojenost, důvěra v sebe, uvědomění si a především žití své jedinečnosti má nevyčíslitenou HODNOTU. Vyzařujete ze sebe zcela jinou energii a otevíráte se novým možnostem a příležitostem. To se odráží také v kvalitě prožívání našeho života. Zpracováním svých mentálních bloků a limitujících přesvědčení si zlepšujete svůj život v osobní a pracovní/podnikatelské oblasti.

Abych věděla, co stojí za spokojeností v životě, a mohla to praktikovat do svého života, investovala jsem do svého vzdělání statisíce korun. Nelituji toho, protože se mi to neustále vrací zpět. Vy už tolik investovat nemusíte.

Tento program obsahuje velmi hluboká poznání, vědomosti a letitou praxí prověřené techniky, které Vám mohou pomoci od základů zlepšit Váš život. Zároveň je tento program však pouze pro ženy, které mají opravdu vnitřní touhu a odhodlání vykročit vpřed - za zlepšením kvality svého života. Jsem si však jistá, že Vaše investice do tohoto programu se Vám mnohonásobně vrátí.

Poznáte, jak je vše v životě propojené. Jakmile totiž zlepšíte vnímání sebe v jedné oblasti života, zároveň a naprosto automaticky se začnete cítit spokojeněji i v jiných oblastech života.

Program se skládá z celkem 8 individuálních konzultací.

 • délka každé jednotlivé konzultace 1,5 - 2 h a je přizpůsobena Vašemu tempu.
 • mezi jednotlivých konzultacemi následuje vždy 4 týdny pauza, kdy máte prostor vstřebat informace a praktikovat malé úkoly, které Vám z konzultace vždy vyplynou. Je to doba, kdy přenesete své nové přirozené postoje do materiálního světa.

Cena programu

Mindset spokojené ženy

16 600 Kč

Pokud ve svém srdci vnímáte volání,

že chcete svůj život zlepšit -

být spokojenější, žít naplněnější život,

je pro Vás teď ten správný čas,

abyste na tom začaly pracovat!

Těším se na Vás a naši spolupráci.

Mindset spokojené ženy

Vaše spokojenost, stejně jako láska, ocenění, štěstí, sebedůvěra, naplnění ... jsou tu pro Vás.

Právě teď čekají na to, až je objevíte.


PROGRAM 8 INDIVIDUÁLNÍCH KONZULTACÍ, abyste objevila

vlastní cestu ke spokojenosti, lásce, naplnění, úspěchu v ve svém životě.

KDYŽ VE SVÉM SRDCI TOUŽÍTE

 • cítít se přirozeně sebejistě, již nepochybovat o sobě, svých schopnostech a své hodnotě, být si vědoma své jedinečnosti a ženskosti
 • přijímat sama sebe, poznat své talenty a vážit si sebe a své energie, být k sobě laskavá, postavit se sama za sebe, bez agresivity či viny si vymezit své hranice
 • mít jasno a cítit se dobře v konkrétních životních rolích - žena, matka, partnerka...
 • umět si utvářet spokojené a naplněné vztahy
 • lépe zvládat stres a nepříjemné situace, cítit více radosti, energie, pohody
 • významně se posunout ke svým cílům, plnit si své sny v osobním anebo pracovním/podnikatelském životě
 • otevřít se větší finanční hojnosti

Prostě cítit se spokojená a sama sebou!

Pak  jste tu správně!

MOŽNÁ JSTE V SITUACI, KDY SI ŘÍKÁTE:

...cítím, že se nedokážu správně ocenit, mám výčitky a cítím vinu, když si něco dopřeji jen pro sebe...

...občas si  připadám, že nejsem dost dobrá a pochybuju o sobě, svých rozhodnutích, svých schopnostech. Zdravé sebevědomí mi občas fakt chybí...

...opakují se mi občas nepříjemné situace a pocity ve vztahu s partnerem.  Je tu něco, co mi prostě ve vztahu chybí...

...mám svá přání, ale nedaří se mi jich dosáhnout. Chybí mi už pro ně nejen energie...

...chci být dobrá matka a mít hezký vztah s dětmi, ale někdy to opravdu nejde. Nevím, jak na to, občas jim/jemu prostě nerozumím, ujedou mi nervy a pak zase cítím vinu a lítost...

...nedokážu si bez rozčilení stanovit své hranice, a pak cítím vinu, že jsem to nezvládla... Stavím sebe až na poslední místo, cítím vinu, kdybych to udělala jinak...

...občas nezvládám kritiku, leží mi to v hlavě, cítím smutek i hněv. Jsou věci, které se mě prostě dotýkají více, než je zdrávo.

...stresuji se ve své práci. Občas se z toho, co se děje v mé práci, cítím frustrovaná. Chtěla bych se cítit v souvislosti se svou prací dobře, naplněně, ale nevím, jak konkrétně na to...

...ráda bych se otevřela i té finanční hojnosti, ale nevím, jak na to...

...toužím poznat, jak mohu svůj život zlepšit, cítit se sebejistěji, pohodověji.

A možná, jak čtete tyto řádky, tak Vás napadají další a další věci, které Vás trápí a Vy byste je ráda změnila.

Už jste se tolikrát o to i snažila, ale vše se vždycky zase vrátilo do starých zajetých kolejí... Znovu se objevily ty samé situace, ve kterých se necítíte dobře a oslabují Vás. Frustruje Vás to, hněvá, cítíte nedostatek oceněná, jste z toho smutná, bezmocná a unavená...  Doléhá na Vás každodenní stres a stereotyp.

A při tom někde v hlouby svého srdce cítíte, že byste svůj život chtěla prožívat jinak... Prostě zažívat méně stresu a více

spokojenosti, lásky, naplnění, hojnosti!

Znám to moc dobře. Před více než 15 lety to také byla moje realita. Cítila jsem ale, že chci svůj život žít jinak a měla jasnou představu - být sama sebou bez posuzování, mít láskyplné, naplněné vztahy se svými nejbližšími, mít práci, která mi dává smysl a ve které můžu projevit své talenty a znalosti a obohacovat tak další lidi, dovolit si to, po čem toužím - prostě

žít v souladu sama se sebou.

Hledala jsem spolehlivý způsob, jak můžu svůj život zlepšit - jak být spokojená sama se sebou, mít naplněný vztah s manželem a krásný vztah s dětmi, jak se cítit dobře ve své práci, žít v hojnosti...

Investovala jsem statisíce do svého studia a poznatky praktikovala do svého života.  Tím jsem našla spolehlivou cestu, jak se dostat ke své spokojenosti v jakékoliv oblasti života.

Vím, co jsem musela jako žena pro svou spokojenost udělat. A jsem připravena se o tyto své hodnotné zkušenosti a znalosti podělit nyní také s Vámi.

Teď záleží už jen na Vás a Vašem rozhodnutí.

Můžete zůstat tam, kde jste.

Nebo se můžete rozhodnout pro změnu - pro svou spokojenost, naplnění, hojnost.

Jdete to doho???

Pokud je Vaše odpověď ANO, dovolte mi Vám představit program

Mindset spokojené ženy.

V tomto programu jsem propojila své hluboké znalosti, vlastní zkušenosti a zkušenosti z práce se ženami v rámci své více než 10 leté klientské praxe. Nejde o žádné "vykecávání se" u kávy či čaje.  Jde o postupy, o kterých prostě vím a vidím, že fungují.

Moc dobře vím, že vše ohledně spokojenosti v jakékoliv oblasti života se točí kolem našeho vlastního vnitřního nastavení. Potřebujeme s láskou a pokorou přeměnit životní přesvědčení, která nám už neslouží, včetně emocí, které máme s nimi spojené.

Díky metodám, které umím, vím přesně, jak ty neproduktivní vzorce, kterými se limitujeme, najít a zpracovat.  Pak jsme schopni se dostat do své rovnováhy a z tohoto bodu jasně vidět svou vlastní cestu a objevit své jedinečné, autentické

spokojené Já.

PŘEDSTAVTE SI, JAKÉ TO JE, KDYŽ...

 • přestaly existovat stále ty samé situace, která Vás nyní stresují a ubírají Vám sílu.
 • ráno vstáváte s radostí, elánem, vděčností a těšíte se na to, co přijde.
 • jste sama sebou a máte sama sebe ráda.
 • Váš projekt, vize se s lehkostí naplňuje a Vy cítíte nesmírnou radost, vděčnost, naplnění.
 • máte důvěru v sebe, cítíte se milovaná, oceněná.
 • cítíte se dobře v různých rolích - jako žena sama se sebou, v roli partnerky, maminky, ve své práci...
 • vnímáte harmonii ve vztazích, které máte.
 • můžete si dopřát to, po čem toužíte. Víte, jak dosahovat svých dalších snů i v budoucnu.
 • víte, jak si můžete vytvářet spokojený a naplněný život.

Má toto pro Vás hodnotu?

Bez Vaší spolupráce to však nepůjde. Váš vnější svět je totiž odrazem Vašeho vnitřního světa.

Proto půjdeme opravdu do hloubky Vašeho vnitřního nastavení. Na této cestě naleznete, pochopíte a přeměníte přesně to, proč si dosud nedovolujete cítit se spokojeně -  mít krásný vztah s partnerem, s dětmi, umět se ocenit, být šťastná a naplněná ve své práci..., prostě nechat proudit hojnost svým životem.

Pokud však očekáváte, že nebudete muset nic a všechno nastane samo, není tento program pro Vás.

Pokud však někde uvnitř svého srdce cítíte volání po změně a máte ochotu, odhodlání a trpělivost sama se sebou jít krok za krokem za svými touhami, jste srdečně vítáná! 

Provedu Vás citlivě a efektivně krok za krokem

stěžejními tématy, abyste objevili

svou vlastní cestu ke spokojenosti, lásce, naplnění, úspěchu...

Půjdeme spolu cestou, kterou chodívám já sama, když potřebuji, a po které jsem provedla mnoho dalších žen.

Pomohu Vám zorientovat se Vašem životě, abyste si jasně definovala své cíle, vize, touhy. Zaměříme se na stěžejní témata, která Vaši spokojenost a naplnění ovlivňují nejvíce. Poznáte, jak úzce spolu souvisí Váš osobní a profesní svět.

Pomohu vám přesně najít a zpracovat konkrétní emoce, vzorce myšlení a životní přesvědčení, kterými si nyní nedovolujete žít život v souladu sami se sebou, a blokujete si tak nejen svou spokojenost. Pokud to bude potřeba, provedu Vás procesem zpracování rodové zátěže.

kineziologie Jihlava

JEDINEČNÝ INDIVIDUÁLNÍ PROGRAM

Mindset spokojené ženy

SE SKLÁDÁ Z 5 TÉMATICKÝCH ČÁSTÍ:

Vztah sama k sobě:

Vztah, jaký máte sama k sobě, ovlivňuje, jak spokojené a naplněné vztahy si vytváříte s ostatními - ať už ty partnerské, rodičovské, pracovní, přátelské, s majetekem, s penězi... Proto se tu zastavíme chvilku déle. Vše začíná sebepřijetím a láskou k sobě. Povedu Vás k nalezení a zpracování životních přesvědčení, kterými si snižujete svou sebedůvěru a sebehodnotu. 

Na komunikaci, vztahy a dosahování cílů má také vliv Váš vrozený potenciál.  V této části Vás podpořím tak, abyste poznala a pochopila jeden svůj genetický dar, který Vás na cestě za tím, co momentálně chcete, podpoří nejvíce.

V poslední, třetí podčásti, se s Vámi podělím o praktické znalosti, které Vám zůstanou už navždy. Pomohou Vám jako pomyslné směrovky, abyste se ve svém životě lépe vyznala, chápala souvislosti a věděla, jak směřovat ke splnění svých snů.


2 konzultace, každá v délce 1,5 h

Partnerský vztah, vztah s muži:

Povím Vám,  jak vytvářet harmonický vztah a co naopak partnerský vztah ohrožuje nejvíce, a jak z toho ven. 

Protože i partnerský vztah nám vždy něco zrcadlí o nás samých, najdeme a zpracujeme životní přesvědčení, které je příčinou nesouladu ve vztahu z Vaší strany.  Uleví se Vám. Zjistíte, co konkrétně ze své strany můžete udělat, abyste se ve vztahu cítila více spokojeněji.

Dozvíte se také praktické způsoby, jak můžete partnerský vztah vyživovat.

Pochopíte, jak i Vaše vrozené dary mají vliv na komunikaci a fungování ve vztahu.


1 konzultace v délce 1,5 h

Vztah s dětmi z pohledu rodiče:

Pro vztah s dětmi platí také specifická pravidla. Ujasníte si hlavní princip spokojených vztahů mezi rodiči a dětmi. Protože děti jsou naším zrcadlem, pomohu Vám najít a zpracovat to, co narušuje harmonický vztah Vás a dětí. Ukážu Vám, co vlastně děti zatěžuje nejvíce, a jak z toho ven. Poznáte, v čem skutečně spočívá role matky a v čem otce. 

Nemusí tu jít nutně jen o vztah s dětmi. Vašimi dětmi jsou i Vaše projekty. Proto dle Vaší potřeby zohledníme i tuto oblast a rozklíčujeme ji v širších souvislostech. 


1 konzultace v délce 1,5 h

Váš pracovní svět:

Stres v práci a napjaté vztahy - to je téma mnohých z vás. Podíváme se tedy spolu, jak minimalizujete Váš pracovní stres a dopady na Váš život - zdraví, vztahy...

Opět Vás podpořím v tom, abyste našla, zpracovala a přeměnila životní přesvědčení, kterým si limitujete spokojenost - lehkost, naplnění, ocenění... ve své práci.


1 konzultace v délce 1,5 h

Mentální limity ohledně peněz:

Stejně tak jako tvoříme vztahy s lidmi, máme vztah také s majetkem a s penězi.

V této části programu se společně vydáme nalézt, zpracovat a přeměnit Vaše nejvíce limitující přesvědčení a pocity ohledně Vaší finanční hojnosti. 


2 konzultace, každá v délce 1,5 h

Přeji si, abyste pro sebe z programu opravdu vytěžila maximum.

Proto jsem pro Vás připravila ještě jednu, velmi podstatnou, část:

Propojení všech předchozích témat:

Zhodnotíte, v čem jste se posunula a v čem potřebujete ještě podpořit. A tomuto tématu se spolu pověnujeme opět do hloubky. Podpořím Vás v nalezení odpovědí na otázky, které během Vaší cesty ke spokojenosti a naplnění vyvstanou. 


1 konzultace v délce 1,5 h

Mindset spokojené ženy

je pečlivě vedený program,

který Vás povede k naplnění a spokojenosti.

nízké sebehodnocení

POCÍTÍTE ÚLEVU OD STRESU,

frustrace a jiných nepříjemných pocitů v souvislosti s řešený tématem, protože s láskou a pokorou opustíte ta životní přesvědčení či rodovou zátěž, která Vám nyní už neslouží. 

UVĚDOMÍTE SI PRO KAŽDOU JEDNOTLIVOU OBLAST PRVNÍ KROK,

který Vás povede tím směrem, kterým opravdu chcete jít.

ZÍSKÁTE

zcela nové vnímání sama sebe - více důvěry v sebe, své schopnosti a zlepšení sebehodnocení.

POZNÁTE

do detailu jeden svůj talent, který Vás bude podporovat, a budete ho umět správně používat. Poznáte i další dary, které Vám pomohou ve zlepšení v oblasti vztahů, komunikace a dosahování snů.

BUDETE ZNÁT

základní pravidla a postoje, které platí pro dlouhodobě harmonické vztahy. Porozumíte širším životním souvislostem a ve svém životě se poté lépe vyznáte. 

NAUČÍTE SE

jednoduché a účinné techniky, jak poklidněji zvládat stresové sitace, navracet se zpět do rovnováhy, svého středu, získat zpět nadhled.

BUDETE VĚDĚT,

jak si správně definovat své záměry, abyste jich dosáhla.

OTEVŘETE DVEŘE NOVÝM MOŽNOSTEM A PŘÍLEŽITOSTEM

díky pochopení a přeměny toho, co Vás limitovalo. 

Jedním slovem úžasná! Paní Ilečková i její způsob práce...oboje je úžasné. Paní Ilečková má pro svoji práci nesmírný talent, dělá ji ráda a dobře a tím mi umožnila vytěžit z našich sezení pro sebe maximum. Za svůj život i svoje úspěchy v něm jsem zodpovědni my sami a ona za nás nic nevyřeší. Byla mi ale výbornou průvodkyní na cestě k mému lepšímu já. Pokud vám to na cestě k "Spokojenějšímu Já" někde dře, vřele doporučím paní Ilečkovou. S ní bude cesta za "Spokojenějším já" příjemná a efektivní.
AndreaSŠ učitelka, koučka

Recenze ověřená e-mailem.

KONZULTACE MOHOU PROBÍHAT FORMOU

 • osobní setkání v příjemném prostředí studia
 • online setkání

Spokojenost, důvěra v sebe, uvědomění si a především žití své jedinečnosti má nevyčíslitenou HODNOTU. Vyzařujete ze sebe zcela jinou energii a otevíráte se novým možnostem a příležitostem. To se odráží také v kvalitě prožívání našeho života. Zpracováním svých mentálních bloků a limitujících přesvědčení si zlepšujete svůj život v osobní a pracovní/podnikatelské oblasti.

Abych věděla, co stojí za spokojeností v životě, a mohla to praktikovat do svého života, investovala jsem do svého vzdělání statisíce korun. Nelituji toho, protože se mi to neustále vrací zpět. Vy už tolik investovat nemusíte.

Tento program obsahuje velmi hluboká poznání, vědomosti a letitou praxí prověřené techniky, které Vám mohou pomoci od základů zlepšit Váš život. Zároveň je tento program však pouze pro ženy, které mají opravdu vnitřní touhu a odhodlání vykročit vpřed - za zlepšením kvality svého života. Jsem si však jistá, že Vaše investice do tohoto programu se Vám mnohonásobně vrátí.

Poznáte, jak je vše životě propojené. Jakmile totiž zlepšíte vnímání sebe v jedné oblasti života, zároveň a naprosto automaticky se začnete cítit spokojeněji i v jiných oblastech života.

Program se skládá z celkem 8 individuálních konzultací.

 • délka každé jednotlivé konzultace 1,5 - 2 h a je přizpůsobena Vašemu tempu.
 • mezi jednotlivých konzultacemi následuje vždy 4 týdny pauza, kdy máte prostor vstřebat informace a praktikovat malé úkoly, které Vám z konzultace vždy vyplynou. Je to doba, kdy přenesete své nové přirozené postoje do materiálního světa.

Cena programu

Mindset spokojené ženy

16 600

Pokud ve svém srdci vnímáte volání,

že chcete svůj život zlepšit -

být spokojenější, žít naplněnější život,

je pro Vás teď ten správný čas,

abyste na tom začaly pracovat!

Těším se na Vás a naši spolupráci.