Konzultace v oblasti podnikání

NENAPLNĚNÁ OČEKÁVÁNÍ

 • Máte určitou vizi ve svém podnikání nebo ohledně svého projektu, ale stále se Vám jí nedaří naplnit? Vyskytují se opakovaně překážky? Zasekli jste se? Stagnujete?
 • Vzbuzuje to ve Vás pochybnosti o sobě, svých schopnostech, o podnikatelském záměru? Máte strach z budoucnosti, z krize...?

CHYBĚJÍCÍ STABILITA , RŮST

 • Řešíte nízký zájem o Váš produkt či službu? Marketing nefunguje?
 • Nedaří se Vám v podnikání růst tak, jak byste si přál/a?
 • Chybí Vám stabilita?

STRES A PROBLÉMY VE VZTAZÍCH

 • Potýkáte se s problémy v hierarchii, špatnou komunikací mezi spolupracovníky, velkou fluktuací zaměstnanců?
 • Vyskytl se ve Vašem podnikání nějaký problém a nevíte proč a co s tím?

Pojďme spolu pracovat  a objevit cestu k pozitivní změně!

Protože Váš úspěch v podnikání začíná ve Vaší hlavě.

Vaše životní přesvědčení, vzorce myšlení, návyky a skryté vlivy, které pramení z rodinné historie, a emoce s tím vším spojené, jsou to, co má podstatný vliv na Váš úspěch či nezdar v podnikání. Jsou totiž Vaším vnitřním motorem.

Protože podle nich se rozhodujete a konáte a jsou to Vaše rozhodnutí a kroky, které Vás dostaly tam, kde se nyní nacházíte. Úspěch v podnikání není závislý na vnějším světě. To, co stojí v pozadí Vašeho nezdaru či naopak úspěchu a spokojenosti nejen v oblasti podnikání jste Vy sám/sama.

Jak probíhá konzultace

Provedu Vás krok za krokem procesem nalezení, pochopení a zpracování prioritní příčiny  toho, proč se Vám nedaří v realizaci Vašich podnikatelských cílů tak, jak byste si přáli.  

Každý problém má řešení. Avšak nejlepší řešení vždy zná jen člověk, který daný problém prožívá. Jen ho z nějakého důvou není schopen uvidět. Proto se spolu podíváme na Vaše téma podíváme zcela z jiného úhlu pohledu, avšak konkrétně a racionálně. 

Během konzultace propojuji:

 • své odborné znalosti kineziologie one bran-3in1 Concepts, NLP (Neurolingvistické programování) a znalosti týkající se vrozeného potenciálu
 • znalosti fungování rodinných a firemních systémů
 • znalosti kineziologického koučinku a stressmanagementu
 • znalosti marketingu
 • pro maximální přesnost a efektivnost používám svalový stress test, který nejsme schopni vědomě ovlivnit. Díky němu se můžeme zjistit velmi přesně prioritní příčinu i to, co pomůže na cestě k Vašemu cíli

Jak se můžeme potkat

 • osobní setkání v příjemném prostředí studia
 • online

Cena konzultace

2 000 Kč/ hod

Reference

Co o spolupráci píší klienti

V pracovní oblasti jsem si potřeboval zodpovědět několik klíčových otázek, které byly důležité pro můj další pracovní směr. Jednalo se o mé další směřování, ale i formu, která mi sedí a budu se v ní cítit dobře. Dostali jsme se i k tématu pracovních vztahů a našli a odstraňovali spolu příčiny, které měly základ v dřívějších životních zkušenostech. Do pracovní oblasti, do které jsem se pustil se mi znovu moc nechtělo, nebyl jsem si jistý, že je to oblast, která mě bude naplňovat. Postupně se mi však odkrylo, že pro mě není nejdůležitější samotná oblast, ale kladu velký důraz na to, s jakými lidmi spolupracuji. V praxi se mi toto potvrdilo, v daném oboru mám co nabídnout a je o mě zájem, ale jednu věc dnes už vím. Můžeme ustát cokoliv a kohokoliv ve svém pracovním okolí, když se s tím naučíme pracovat, jen si sami zvažme zda nám to za to stojí a zda nemůžeme věnovat náš čas jiným lidem a hlavně nám samotným a pracovat mezi lidmi a v prostředí, kde se cítíme dobře.
FrantišekManažer s podnikavým duchem
S Lenkou a její terapií jsem se setkala úplnou náhodou. Nevěděla jsem, co od terapie čekat. Absolvovala jsem ji a musím říci, že díky ní jsem si uvědomila, co přesně mne trápí, kam vlastně chci dojít. Začala se mi otevírat cesta, o které jsem neměla ani tušení. Určitě stojí za to tuto metodu vyzkoušet, pokud nevíte kudy kam ať již v životě, či podnikání. Jsem vděčná, že mi do života přišla Lenka a ještě více děkuji za to, že mi tato terapie byla zprostředkována právě Lenkou. Za velmi krátký čas jsem se v životě výrazně posunula a to právě díky ní. Během terapií jsem měla tu čest poznat pečlivě schovaná traumata a nechtěné křivdy a hlavně jim porozumět a srovnat se s nimi. Lenka je výborný terapeut a empatická bytost, v jejíž přítomnosti jsem se cítila v klidu a bezpečí. Leni, moc děkuji, vážím si tě a jsem ráda, že jsem měla tu čest tě poznat.
Petra, www.petratrnkova.czPodnikatelka

Recenze ověřené e-mailem.

Máte zájem o konzultaci?

Kontaktujte mě. Těším se na spolupráci s Vámi.