Objednávka e-booku

5 PILÍŘŮ SPOKOJENOSTI

Jedinečný průvodce pro naplněné vztahy

 • ANO
  Objednávám si tímto e-book "5 PILÍŘŮ SPOKOJENOSTI" v hodnotě 490 Kč.
 • ANO
  Vím, že díky e-booku se dozvím mnoho cenných informací a dostanu i praktická cvičení, které mohu kdykoliv dle potřeby využít v jakékoliv oblasti svého života.
 • ANO
  Vím, že tento e-book obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.
 • ANO
  Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl/a vedle a že toto není e-book pro mě, mohu do 14 dní od jeho zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Potřebujete pomoci s objednávkou?

Napište mi na lenka@lenka-ileckova.cz.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomohu.

Přečtěte si, co o e-booku říkají čtenáři

Přečetla jsem již pár knih na téma rozvoje osobnosti, ale tato je skvělá. Oceňuji srozumitelný jazyk, kombinaci teorie, příběhů a praktických cvičení. Líbí se mi zaměření nejen na mě samotnou, ale i na rodičovství, partnerství, vztahy v práci a vztah k penězům. Skvělý rádce.
Zuzana Bezpalcová www.vyletomaniesezuzkou.cz
Téma eBooku mě oslovilo na první pohled. EBook ale předčil moje očekávání! Jednotlivé pilíře na sebe systematicky i obsahově pěkně navazují. Vše je srozumitelné a doplněné o příklady z praxe. Čtení mě moc bavilo a inspirovalo. Doporučuji všem, co se cítí nespokojení, ale také těm spokojeným, kteří by se chtěli o sobě a této tematice dozvědět ještě víc!
Aneta Štěpánková www.anetastepankova.cz
E-book je nabitý zajímavými informacemi o fungování našeho těla (nejen v psychické rovině) a co mi může pomoci najít pohodu ve svém životě. Dozvěděla jsem se, co všechno ovlivňuje naše chování a některé oblasti mě ani nenapadli. Jde vidět, že Lenka této oblasti rozumí a její ebook vám bude určitě nápomocný při hledání životní pohody. Lenka umí podat nutnou teorii zajímavou formou a přidat k tomu velice zajímavé příběhy, které nutí k zamyšlení. Teď se budu snažit vkládat vizualizace do praxe a k ebooku se určitě budu vracet. Díky moc za něj! :)
Alena Turoňová
Ebook 5 pilířů spokojenosti doporučuji každému, kdo má ve svém životě nějaké bloky, které ho brzdí a brání mu tak posunout se vpřed. Když jsem ebook četla, vybavila se mi spousta lidí, kterým by četba takového ebooku velmi prospěla, protože se motají v začarovaném kruhu a neví si se svými problémy rady! Pokud si tedy v nějaké životní oblasti nevíte rady, doporučuji si ebook přečíst.
Andrea Čadováwww.andreacadova.cz