Konzultace

Objevte cestu

od problému k řešení,

od stresu ke spokojenosti.

Když si přejete žít spokojený a naplněný život, cítit se dobře, ale...

 • potýkáte se ve svém osobním životě s tématem, které Vám bere sílu a spouští nepříjemné emoce - jako strach, úzkost, vnitřní neklid, hněv, lítost, vinu, bezmoc, odmítnutí, zklamání, opuštění, méněcennost, nemilovanost, selhání, frustraci, přetížení, nerespekt, necenění, nejistota, smutek...
 • i když úplně přesně víte, co už nechcete ve svém životě prožívat, nedaří se Vám to samotným změnit
 • a tak jste se rozhodli převzít zodpovědnost za svůj život a najít cestu, jak z toho ven.

PROTOŽE NĚKDE V HLOUBY SVÉHO SRDCE TOUŽÍTE

 • cítit vnitřní klid a pohodu
 • cítit zase dostatek energie a naplnění
 • zažívat více lásky a porozumění v partnerském vztahu
 • mít krásný vztah se svými dětmi
 • být si sebejistější, mít větší důvěru v sebe a své schopnosti, umět si stanovit své hranice bez křiku či viny, vážit si sebe a své energie a přestat tápat v otázkách vlastní sebehodnoty
 • zvládat určité situace poklidněji a s větším nadhledem
 • umět s lehkostí a radostí přijímat a dávat, být ve flow a pociťovat soulad sami se sebou a s ostatními
 • umět si bez zbytečného napětí vykomunikovat své potřeby
 • mít čas na sebe, svou rodinu, práci, své koníčky, umět se ocenit, dovolit si být autentická/ý bez stresu, co tomu řeknou ostatní
 • zažívat méně stresu a konfliktů, dotahovat věci do konce

A možná Vás právě napadne, co ještě by bylo jinak, kdyby Vaše téma přestalo existovat a vy jste žili život, po kterém toužíte.

Jedna věc je ale určitě společná - a to pocit

spokojenosti.

Jenže si uvědomujete, že Vaše realita je právě teď jiná.

Procházíte v určité oblasti života temným údolím a bere Vám to energii. Hlavou Vám běží myšlenky, jak to udělat, abyste se cítil/a zase dobře. Rozumem plno věcí víte, ale najít východisko a cítit se lépe se Vám stále nedaří. Doma ani ve škole Vás nenaučili, jak máte své téma uchopit, abyste směřoval/a od problému k řešení a tím pádem také od stresu a napětí ke spokojenosti.

TEĎ UŽ TO MŮŽETE MÍT I JINAK.

Moc dobře si pamatuju na své temné údolí. Když jsem ztratila své první dítě, měla jsem pocit, že šťastný a spokojený život je pro mne už naprosto nedosažitelný. Stálo mě to tolik bolesti a psychické a fyzické energie. Moje téma se negativně odráželo ve všech oblastech života - ve vztahu k sobě, k partnerovi, k ostatním lidem, v náladě, komunikaci, zdraví, práci...  Uvědomovala jsem si, že takto žít nechci.

Toužila jsem cítit zase ten vnitřní klid, spokojenost, mít harmonické vztahy, být prostě v životě šťastná a spokojená. Někde uvnitř sebe jsem cítíla, že musí přeci existovat jemná a efektivní cesta, jak z toho ven. A tu jsem také objevila. Postupně přicházela úleva, můj život se začal vracet do rovnováhy a já opět cítila spokojenost, naplnění, a radost ze života. 

Touto cestou jsem mnohokrát prošla a stále po ní chodím, když zrovna potřebuji. 

Vím, že tato cesta není jen pro mě. 

Je pro všechny, kteří si řekli:

"UŽ DOST. 

OD TEĎ CHCI ŽÍT PROSTĚ SPOKOJENĚJI,  ZAŽÍVAT VÍCE RADOSTI A POHODY."

Za posledních 10 let jsem po cestě pozitivní proměny provedla již mnoho lidí. Možná, že i Vy nyní cítíte potřebu vydat se cestou od problému k řešení, od stresu k pohodě a zlepšit si kvalitu prožívání toho nejcennějšího, co máte -

Vašeho života.

Zajímáte o to, jakým způsobem zlepšit svůj život, a už jste třeba i pár knih o osobním růstu přečetl/a. Vyzkoušel/a jste různé postupy, snažil/a jste se pozitivně myslet, vizualizovat si či meditovat.  Anebo jste se snažil/a mít své reakce a emoce pod kontrolou. Změna byla malá, nebo vydržela pouze krátkou dobu a vše je zase při starém. Opakují se Vám ty samé nepříjemmné situace a pocity. Je to jako se točit v bludném kruhu.

A při tom byste byl/a opravdu vděčná/ý, kdybyste namísto stresu, napětí a nepříjemných situací měl/a více elánu a zažíval/a více

spokojenosti, porozumění, lásky, radosti, naplnění, pohody...

Rozumím tomu. Opravdová změna totiž vychází z něčeho jiného. Je to o procesu nalezení, pochopení a přeměny toho, proč Vaše téma vůbec existuje. 

Každý si neseme zodpovědnost za svůj život každý sám. Proto jen to řešení, které vychází z Vás a je v souladu s Vámi a je pod Vaši kontrolou, má pro Vás skutečnou hodnotu. Do Vašeho života se pak může opět vrátit vnitřní pohoda, radost, lehkost, láska, spokojenost, štěstí, naplnění...

Díky svým znalostem a zkušenostem vím přesně, kudy k nalezení takového řešení vede cesta.

Můžete zůstat tam, kde jste. Je to v pořádku. Záleží jen na Vás. Nebo si můžete dovolit už to mít ve svém životě prostě jinak - cítit se lépe, být spokojenější. V tom případě jsem připravena se s Vámi o své know-how podělit. 

Z více než 10 letých zkušeností z práce s klienty vidím, že

SPOLUPRÁCE LIDEM PŘINÁŠÍ:

 • vnitřní klid v mysli a na těle, trvalou úlevu od stresu, napětí a nepříjemných pocitů v souvislosti s řešeným tématem
 • pokrok v řešení nebo vyřešení tématu
 • znovu nalezení radosti, naplnění, nadhledu, lehkosti, elánu, spokojenosti...
 • snadnější dosažení konkrétního cíle (pozitivní změny)
 • uvědomění si vlastní jedinečnosti a autentičnosti
Spolupráce mi přinesla možnost zjistit, kde se skrývá příčina problémů, se kterými jsem dlouhou dobu bojoval. A především mi úspěšně pomohla se těchto dávno vzniklých bloků zbavit. Doporučuji návštěvu každému, kdo se chce ve svém životě někam posunout.
MichalFinanční poradce
S Lenkou a její terapií jsem se setkala úplnou náhodou. Nevěděla jsem, co od terapie čekat. Absolvovala jsem ji a musím říci, že díky ní jsem si uvědomila, co přesně mne trápí, kam vlastně chci dojít. Začala se mi otevírat cesta, o které jsem neměla ani tušení. Určitě stojí za to tuto metodu vyzkoušet, pokud nevíte kudy kam ať již v životě, či podnikání. Jsem vděčná, že mi do života přišla Lenka a ještě více děkuji za to, že mi tato terapie byla zprostředkována právě Lenkou. Za velmi krátký čas jsem se v životě výrazně posunula a to právě díky ní. Během terapií jsem měla tu čest poznat pečlivě schovaná traumata a nechtěné křivdy a hlavně jim porozumět a srovnat se s nimi. Lenka je výborný terapeut a empatická bytost, v jejíž přítomnosti jsem se cítila v klidu a bezpečí. Leni, moc děkuji, vážím si tě a jsem ráda, že jsem měla tu čest tě poznat.
PetraPodnikatelka

JAK SPOLU PŮJDEME OBJEVIT

VAŠE SPOKOJENÉ JÁ

Proto při konzultacích používám letitou praxí prověřené know-how, které je efektivní a zároveň jemné. Není to ale o tom, že nebudete muset nic, a změna přijde sama. Takto to fakt nefunguje.

 V rámci konzultace tedy nečekejte žádné plané "tlachání" u kávy. Jsem sice empatická, ale rozhodně nebudeme chodit kolem "horké kaše". Přesně zacílíme na skutečné příčiny, jejich pochopení a zpracování, protože jedině tak můžete znovu

objevit svou spokojenost.

Při konzultaci kombinuji:

 • své znalosti odborných metod - kineziologie one bran-3in1 Concepts, EFT (Techniky emoční svobody) a NLP (Neurolingvistické programování)
 • znalosti fungování rodinných a firemních systémů
 • znalosti kineziologického koučinku a stressmanagementu
 • více než 10 leté zkušenosti z mé klientské praxe

Během konzultace Vás povedu empaticky krok za krokem

a VY SPOLUPRACÍ MŮŽETE ZÍSKAT:

Utřídíte si myšlenky, ujasníte své potřeby a svůj cíl.

Většinou si lidé velmi dobře uvědomují jen to, co už nechtějí, ale neumí si jasně definovat svůj cíl. Proto to společně uděláme jinak. Pomohu Vám definovat, co konkrétně chcete jinak a co Vám to přinese. Tím si ujasníte své skutečné potřeby i to, kam skutečně chcete směřovat - svůj cíl. Je to jako, když jedete na výlet a ujasníte si, co k tomu potřebujete. Stejné je to i s naši očekáváními v životě.

Objevíte a zpracujete skutečnou příčinu tématu, které Vás tížilo.

Za každým vaším tématem stojí určitý příběh, který se mohl stát již dávno, třeba v dětství, nebo teprve před pár lety, a bolestně Vás zasáhl. Na jeho základě jste si pak vytvořili návyky, životní přesvědčení, způsoby myšlení, které Vám v současnosti už nesvědčí. Stává se také, že je to příběh jednoho z rodičů či jiných Vašich předků a ti Vám ho v dobré víře či nevědomě předali v podobě vzorců chování, které sice mohly dobře sloužit jim v dané době, ale pro Vás jsou  již limitujícími. Díky metodám, které umím, Vám pomohu přesně najít a zpracovat skutečnou příčinu problému i s jeho kořeny.

Dostanete svou mysl, tělo a duši opět do rovnováhy.

Ve stresu funguje mozek pouze na zlomek své kapacity. V praxi to znamená, že jste schopni opakovat stále ty stejné neproduktivní reakce a s tím související pocity. Dostáváte se tak do "bludného kruhu." Nejste schopni logicky a kreativně myslet, využívat své talenty a především nevidíte cestu, jak z toho ven. Technikami k uvolnění stresu Vás povedu k úlevě od stresu a nepříjemných pocitů,  které souvisí s příčinou z minulosti, a zároveň uvolníme stres spojený s řešeným tématem. Tím se opět zapojí Vaše logika, kreativita a Váš vrozený potenciál. Také Vám tento proces umožní celou záležitost uzavřít, navrátit se zpět do rovnováhy a z tohoto bodu uvidět pro sebe krok vedoucí k řešení. 

Uvědomíte si první konkrétní krok směřující k pozitivní změně.

Popovídáme si o souvislostech mezi problémem a jeho skutečnou příčinou. Tím si uvědomíte, čím jste se drželi v problému a co je třeba dělat jinak, abyste došli ke svému cíli. Povedu Vás ještě k tomu, abyste si definovali svůj vlastní první konkrétní krok, kterým sobě i okolí dáváte najevo, že to s pozitivní změnou myslíte vážně. Je to krok, který vychází z Vašich nápadů, hodnot a možností. Zároveň je to krok, kterým sami sebe podporujete v upevnění nového nastavení mysli. Skutečná realizace prvního kroku a zodpovědnost za pozitivní změnu je již plně na Vás:)))

Upevníte nové nastavení mysli.

Z některých sezení si člověk odnáší "domácí úkol". Je to proto, že nové nastavení mysli, které Vás přibližuje k vašemu cíli, je nutné upevnit. Může se tedy stát, že budete odcházet s doporučením určitých posilovacích technik, kterým je třeba se ještě nějaký čas doma v klidu a pravidelně věnovat.

Průměrná délka konzultace je 90 minut.

Pocítíte opravdovou práci sami na sobě a s tím spojenou změnu.

Jedním slovem úžasná! Paní Ilečková i její způsob práce...oboje je úžasné. Paní Ilečková má pro svoji práci nesmírný talent, dělá ji ráda a dobře a tím mi umožnila vytěžit z našich sezení pro sebe maximum. Za svůj život i svoje úspěchy v něm jsem zodpovědni my sami a ona za nás nic nevyřeší. Byla mi ale výbornou průvodkyní na cestě k mému lepšímu já. Pokud vám to na cestě k "Spokojenějšímu Já" někde dře, vřele doporučím paní Ilečkovou. S ní bude cesta za "Spokojenějším já" příjemná a efektivní.
AndreaSŠ učitelka, koučka
Lenka vždy citlivě a příjemně vede cestou osobního rozvoje a odkrývá vnitřní bolístky, které pak s lehkostí umí transformovat v dobré. Je zážitek okusit její konzultace a posunout se dál. Mne to vždy velmi podpoří a posune . Děkuji, že je tak empatická a vlídná. Umí pomoci vyřešit citlivé bolestné vztahy i napříč rodem.
PetraPodnikatelka

Můžete si vybrat formu konzultace,

KTERÁ VÁM VYHOVUJE NEJVÍCE:

 • osobní setkání v příjemném prostředí studia
 • online konzultace
S Lenkou jsem se rozhodla spolupracovat na nízkém sebevědomí, které mě trápí celý život. Během konstelace jsme se spolu dostaly až k prapůvodu jedné části problému a cítila jsem velkou úlevu, mám ráda, když se hledá příčina. Během sezení jsem se cítila bezpečně, měla jsem k Lence důvěru. Souzní se mnou její analytický a zároveň citlivý přístup a oceňuji její neustále vzdělávání a profesionalitu. Po konzultaci cítím velký posun.
MartinaFiremní a rodinná fotografka
Ocitla jsem se ve fázi života, kdy jsem měla být podle všech předpokladů spokojená, ale já jsem se tak necítila. Konvenční metody sice nebyly od věci, nicméně blíž ke spokojenosti mě neposunuly. Hledala jsem tedy dál a tak potkala Lenku. Pokud jste připraveni vyhnat své kostlivce ze skříně a dívat se na svět mnohem spokojenějším pohledem, jste u toho správného člověka. Děkuji, Leni.
LenkaVedoucí logistiky

HODNOTA KONZULTACE

Své znalosti, dovednosti a svůj čas se cením na

1 500 Kč za 1 h

Délka konzultace se odvíjí od rozsáhlosti Vašeho tématu. Průměrná délka konzultace je 75 - 90 minut.

Hodnota konzultace je tedy částka, kterou dáte za větší rodinný nákup potravin, nové boty, nádrž paliva do auta... Ale:  Také se za tuto cenu můžete posunout k větší míře spokojenosti, radosti a pohody ve svém životě. Protože to není útrata, ale investice do sebe a do zlepšení kvality svého života.

INVESTICÍ DO SEBE A SVÉ SPOKOJENOSTI

MŮŽETE ZÍSKAT MNOHEM VÍC

 • Lépe porozumět sobě, lidem ve svém okolí a souvislostem ve svém životě
  Konzultace má také edukativní rozměr. Máte možnost se dozvědět hodnotné informace a porozumět tak širším životním souvislostem, díky kterým se ve svém životě v budoucnu lépe vyznáte.
 • Smysluplněji investovat svou životní energii a čas
  Energii a čas, který Vám ubíraly myšlenky o problému, můžete nyní využít jinak a hlavně smysluplně - do nových nápadů, užívání si rodiny, do zálib, které Vás naplňují, do nových možností a příležitostí, do projektu, který Vám vydělá peníze... prostě do vyšší kvality svého života.
 • Zlepšit kvalitu prožívání osobního a profesního života
  Zlepšení situace týkající se osobního života se promítá i do toho profesního a zase naopak. Velmi úzce spolu souvisí a zároveň se prolínají. A kromě toho - vzhledem k tomu, jak psychika souvisí s naší vitalitou, úlevu od stresu určitě ocení i Vaše tělo.
 • Poznat a správně uchopit svůj vrozený potenciál
  Některé problémy přímo souvisí s nepoznaným nebo potlačeným vrozeným darem. Zpracování problému Vám umožní konkrétní dar poznat a zapojit do svého života tak, abyste si zlepšili např. komunikaci a vztahy. Uvědomíte si také, jak nevědomě působíte na ostatní. Zapojením svých talentů hlavně můžete dosahovat svých cílů lehčeji a s naprostou přirozeností.
 • Rozvinout emoční inteligenci a zvýšit mentální odolnost

MOŽNÁ VÁS NAPADAJÍ JEŠTĚ TYTO OTÁZKY

 • Kolik sezení potřebuji?
  Je to individuální. Záleží na komplexnosti problému. Někdy člověku opravdu postačí jedno sezení. Pak ale samozřejmě existují problémy, které jsou rozvětveny do několika oblastí života a mají hluboké kořeny. Na ty jedno sezení nestačí. Také naše tělo a mysl potřebují určitý čas na zpracování tématu.
 • Přijde změna sama?
  Pokud čekáte, že nebudete muset hnout ani prstem a změna přijde sama, nejste tu správně. Takto to v životě nefunguje. Lidem pomáhám najít a přeměnit limity v jejich vnitřním světě. Aby se jejich práce přenesla do vnějšího světa, musí v tom vnějším světě ke svému cíli také ze své motivace a zodpovědnosti podniknout aktivní kroky.
 • Co když chci prostě jen na sobě pracovat, abych si zkvalitnil/a svůj osobní a profesní život?
  Pokud máte zájem se dál rozvíjet, zkvalitnit si prožívání svého života či určité téma řešit od podlahy, ráda Vám sestavím balíček konzultací přesně na míru. Nejenže spolu najdeme a zpracujeme již neproduktivní mentální bloky, ale také Vám předám praktické znalosti, které Vám pomohou se ve vašem životě lépe orientovat.
 • V jakých případech není konzultace vůbec možná?
 • pro labilní jedince, pro osoby užívající psychofarmaka, při těžkých psychických poruchách, fyzických problémech, při jakémkoliv probíhajícím léčebném procesu - např. chemoterapie, psychiatrická léčba
 • po očkování, bezprostředně po lékařském zákroku - např. u zubaře, na chirurgii apod
 • v době, kdy má člověk akutní virové či infekční onemocnění, horečku, bere léky tlumící bolest
 • po požití alkoholu, drog, po velkém psychickém nebo fyzickém vyčerpání, při razantních dietních omezeních, v době půstu
 • po masáži, po jiné alternativní technice
 • Je ještě něco, co bych měl/a vědět?
  Ano. Veškeré služby jsou realizovány jako forma poradenství pro osobní a profesní rozvoj. Nejsou náhradou za žádnou lékařskou péči, neléčí nemoc ani žádný zdravotní problém. V žádném případě  nemohou být považovány za psychoterapii ani za psychologické poradenství dle v současnosti platných legislativních ustanovení ČR a nenahrazují klasickou lékařskou péči. Po celou dobu konzultace je klient při vědomí a nese za sebe plnou zodpovědnost. V případě závažných psychických/fyzických problémů či chronických onemocnění konzultace není zcela určitě možná.
 • Jak je to s informacemi během konzultace?
  Jsem vázána mlčenlivostí. Všechny informace jsou důvěrné a zůstávají pouze mezi námi.
 • Pracujete také s dětmi? Jak taková konzultace probíhá?
  Ano, je možné pomoci i dětem. Při řešení problému u hodně malých dětí se pracuje většinou s maminkou. Děti školního věku už během sezení spolupracují a rodič je po celou dobu konzultace přítomen (pokud si to dítě nepřeje jinak). Obvyklá délka konzultace u dětí je zpravidla 45 - 60 minut. Cena konzultace s dětmi se tak pohybuje od 750 - 1 000 Kč.

CO JEŠTĚ O SPOLUPRÁCI ŘÍKAJÍ KLIENTI

S paní Ilečkovou jsem se setkala asi před 11 lety na semináři v Praze, kde jsem zjistila o čem kineziologie je. Následně jsem k ní objednala dceru, tehdy byla ještě malá a tak se řešil problém skrze mně, moc nám tehdy oběma pomohla. Od té doby jsme s paní Lenkou v kontaktu a jezdíme za ní do Jihlavy moc rády. Někdy jsou sezení těžká, odkrývají věci, které jsou zasunuté hluboko v podvědomí a ovlivňují naše jednání. Otevřené staré křivdy malého dítěte s novým pohledem dospělého člověka, kdy můžeme odpustit a posunout se dál. Děkuji za její citlivý přístup, nejedno objetí a za čas který nám věnuje.
LenkaOffice Manager
Ráda bych Vám poděkovala za pomoc. Už teď vidím u syna, co se stresu a obav z nových věcí týká, velké zlepšení. Cítili jsme se u Vás oba výborně a uvolněně. Pokud bychom museli v budoucnu řešit jakýkoli další problém, tak se obrátíme jedině na Vás !!
RadkaMaminka školáka

Neztrácejte už svou cennou životní energii a čas tím, co Vás tíží a co už nechcete prožívat.

Řekněte svému životu Ano 

a vydejte se právě TEĎ ke své

spokojenosti a pohodě.

Je ten správný čas.

kineziologie Jihlava

Osobní konzultace

Objevte cestu

od problému k řešení,

od stresu ke spokojenosti.

Když si přejete žít spokojený a naplněný život, cítit se dobře, ale...

 • potýkáte se ve svém osobním životě s tématem, které Vám bere sílu a spouští nepříjemné emoce - jako strach, úzkost, vnitřní neklid, hněv, lítost, vinu, bezmoc, odmítnutí, zklamání, opuštění, méněcennost, nemilovanost, selhání, frustraci, přetížení, nerespekt, necenění, nejistota, smutek...
 • i když úplně přesně víte, co už nechcete ve svém životě prožívat, nedaří se Vám to samotným změnit
 • a tak jste se rozhodli převzít zodpovědnost za svůj život a najít cestu, jak z toho ven.

PROTOŽE NĚKDE V HLOUBY SVÉHO SRDCE TOUŽÍTE

 • cítit vnitřní klid a pohodu
 • cítit zase dostatek energie a naplnění
 • zažívat více lásky a porozumění v partnerském vztahu
 • mít krásný vztah se svými dětmi
 • být si sebejistější, mít větší důvěru v sebe a své schopnosti, umět si stanovit své hranice bez křiku či viny, vážit si sebe a své energie a přestat tápat v otázkách vlastní sebehodnoty
 • zvládat určité situace poklidněji a s větším nadhledem
 • umět s lehkostí a radostí přijímat a dávat, být ve flow a pociťovat soulad sami se sebou a s ostatními
 • umět si bez zbytečného napětí vykomunikovat své potřeby
 • mít čas na sebe, svou rodinu, práci, své koníčky, umět se ocenit, dovolit si být autentická/ý bez stresu, co tomu řeknou ostatní
 • zažívat méně stresu a konfliktů, dotahovat věci do konce

A možná Vás právě napadne, co ještě by bylo jinak, kdyby Vaše téma přestalo existovat a vy jste žili život, po kterém toužíte.

Jedna věc je ale určitě společná - a to pocit

spokojenosti.

Jenže si uvědomujete, že Vaše realita je právě teď jiná.

Procházíte v určité oblasti života temným údolím a bere Vám to energii. Hlavou Vám běží myšlenky, jak to udělat, abyste se cítil/a zase dobře. Rozumem plno věcí víte, ale najít východisko a cítit se lépe se Vám stále nedaří. Doma ani ve škole Vás nenaučili, jak máte své téma uchopit, abyste směřoval/a od problému k řešení a tím pádem také od stresu a napětí ke spokojenosti.

TEĎ UŽ TO MŮŽETE MÍT I JINAK.

Moc dobře si pamatuju na své temné údolí. Když jsem ztratila své první dítě, měla jsem pocit, že šťastný a spokojený život je pro mne už naprosto nedosažitelný. Stálo mě to tolik bolesti a psychické a fyzické energie. Moje téma se negativně odráželo ve všech oblastech života - ve vztahu k sobě, k partnerovi, k ostatním lidem, v náladě, komunikaci, zdraví, práci...  Uvědomovala jsem si, že takto žít nechci.

Toužila jsem cítit zase ten vnitřní klid, spokojenost, mít harmonické vztahy, být prostě v životě šťastná a spokojená. Někde uvnitř sebe jsem cítíla, že musí přeci existovat jemná a efektivní cesta, jak z toho ven. A tu jsem také objevila. Postupně přicházela úleva, můj život se začal vracet do rovnováhy a já opět cítila spokojenost, naplnění, a radost ze života. 

Touto cestou jsem mnohokrát prošla a stále po ní chodím, když zrovna potřebuji. 

Vím, že tato cesta není jen pro mě. 

Je pro všechny, kteří si řekli:

"UŽ DOST. 

OD TEĎ CHCI ŽÍT PROSTĚ SPOKOJENĚJI,  ZAŽÍVAT VÍCE RADOSTI A POHODY."

Za posledních 10 let jsem po cestě pozitivní proměny provedla již mnoho lidí. Možná, že i Vy nyní cítíte potřebu vydat se cestou od problému k řešení, od stresu k pohodě a zlepšit si kvalitu prožívání toho nejcennějšího, co máte -

Vašeho života.

Zajímáte o to, jakým způsobem zlepšit svůj život, a už jste třeba i pár knih o osobním růstu přečetl/a. Vyzkoušel/a jste různé postupy, snažil/a jste se pozitivně myslet, vizualizovat si či meditovat.  Anebo jste se snažil/a mít své reakce a emoce pod kontrolou. Změna byla malá, nebo vydržela pouze krátkou dobu a vše je zase při starém. Opakují se Vám ty samé nepříjemmné situace a pocity. Je to jako se točit v bludném kruhu.

A při tom byste byl/a opravdu vděčná/ý, kdybyste namísto stresu, napětí a nepříjemných situací měl/a více elánu a zažíval/a více

spokojenosti, porozumění, lásky, radosti, naplnění, pohody...

Rozumím tomu. Opravdová změna totiž vychází z něčeho jiného. Je to o procesu nalezení, pochopení a přeměny toho, proč Vaše téma vůbec existuje. 

Každý si neseme zodpovědnost za svůj život každý sám. Proto jen to řešení, které vychází z Vás a je v souladu s Vámi a je pod Vaši kontrolou, má pro Vás skutečnou hodnotu. Do Vašeho života se pak může opět vrátit vnitřní pohoda, radost, lehkost, láska, spokojenost, štěstí, naplnění...

Díky svým znalostem a zkušenostem vím přesně, kudy k nalezení takového řešení vede cesta.

Můžete zůstat tam, kde jste. Je to v pořádku. Záleží jen na Vás. Nebo si můžete dovolit už to mít ve svém životě prostě jinak - cítit se lépe, být spokojenější. V tom případě jsem připravena se s Vámi o své know-how podělit. 

Z více než 10 letých zkušeností z práce s klienty vidím, že

SPOLUPRÁCE LIDEM PŘINÁŠÍ:

 • vnitřní klid v mysli a na těle, trvalou úlevu od stresu, napětí a nepříjemných pocitů v souvislosti s řešeným tématem
 • pokrok v řešení nebo vyřešení tématu
 • znovu nalezení radosti, naplnění, nadhledu, lehkosti, elánu, spokojenosti...
 • snadnější dosažení konkrétního cíle (pozitivní změny)
 • uvědomění si vlastní jedinečnosti a autentičnosti
Spolupráce mi přinesla možnost zjistit, kde se skrývá příčina problémů, se kterými jsem dlouhou dobu bojoval. A především mi úspěšně pomohla se těchto dávno vzniklých bloků zbavit. Doporučuji návštěvu každému, kdo se chce ve svém životě někam posunout.
MichalFinanční poradce
S Lenkou a její terapií jsem se setkala úplnou náhodou. Nevěděla jsem, co od terapie čekat. Absolvovala jsem ji a musím říci, že díky ní jsem si uvědomila, co přesně mne trápí, kam vlastně chci dojít. Začala se mi otevírat cesta, o které jsem neměla ani tušení. Určitě stojí za to tuto metodu vyzkoušet, pokud nevíte kudy kam ať již v životě, či podnikání. Jsem vděčná, že mi do života přišla Lenka a ještě více děkuji za to, že mi tato terapie byla zprostředkována právě Lenkou. Za velmi krátký čas jsem se v životě výrazně posunula a to právě díky ní. Během terapií jsem měla tu čest poznat pečlivě schovaná traumata a nechtěné křivdy a hlavně jim porozumět a srovnat se s nimi. Lenka je výborný terapeut a empatická bytost, v jejíž přítomnosti jsem se cítila v klidu a bezpečí. Leni, moc děkuji, vážím si tě a jsem ráda, že jsem měla tu čest tě poznat.
Petra, www.petratrnkova.czPodnikatelka

JAK SPOLU PŮJDEME OBJEVIT

VAŠE SPOKOJENÉ JÁ

Proto při konzultacích používám letitou praxí prověřené know-how, které je efektivní a zároveň jemné. Není to ale o tom, že nebudete muset nic, a změna přijde sama. Takto to fakt nefunguje.

 V rámci konzultace tedy nečekejte žádné plané "tlachání" u kávy. Jsem sice empatická, ale rozhodně nebudeme chodit kolem "horké kaše". Přesně zacílíme na skutečné příčiny, jejich pochopení a zpracování, protože jedině tak můžete znovu

objevit svou spokojenost.

Při konzultaci kombinuji:

 • své znalosti odborných metod - kineziologie one bran-3in1 Concepts, EFT (Techniky emoční svobody) a NLP (Neurolingvistické programování)
 • znalosti fungování rodinných a firemních systémů
 • znalosti kineziologického koučinku a stressmanagementu
 • více než 10 leté zkušenosti z mé klientské praxe

Během konzultace Vás povedu empaticky krok za krokem

a VY SPOLUPRACÍ MŮŽETE ZÍSKAT:

Utřídíte si myšlenky, ujasníte své potřeby a svůj cíl

Většinou si lidé velmi dobře uvědomují jen to, co už nechtějí, ale neumí si jasně definovat svůj cíl. Proto to společně uděláme jinak. Pomohu Vám definovat, co konkrétně chcete jinak a co Vám to přinese. Tím si ujasníte své skutečné potřeby i to, kam skutečně chcete směřovat - svůj cíl. Je to jako, když jedete na výlet a ujasníte si, co k tomu potřebujete. Stejné je to i s naši očekáváními v životě.

Objevíte a zpracujete skutečnou příčinu tématu, které Vás tížilo

Za každým vaším tématem stojí určitý příběh, který se mohl stát již dávno, třeba v dětství, nebo teprve před pár lety, a bolestně Vás zasáhl. Na jeho základě jste si pak vytvořili návyky, životní přesvědčení, způsoby myšlení, které Vám v současnosti už nesvědčí. Stává se také, že je to příběh jednoho z rodičů či jiných Vašich předků a ti Vám ho v dobré víře či nevědomě předali v podobě vzorců chování, které sice mohly dobře sloužit jim v dané době, ale pro Vás jsou  již limitujícími. Díky metodám, které umím, Vám pomohu najít a zpracovat skutečnou příčinu problému i s jeho kořeny.

Dostanete svou mysl, tělo a duši opět do rovnováhy

Ve stresu funguje mozek pouze na zlomek své kapacity. V praxi to znamená, že jste schopni opakovat stále ty stejné neproduktivní reakce a s tím související pocity. Dostáváte se tak do "bludného kruhu." Nejste schopni logicky a kreativně myslet, využívat své talenty a především nevidíte cestu, jak z toho ven. Technikami k uvolnění stresu Vás povedu k úlevě od stresu a nepříjemných pocitů,  které souvisí s příčinou z minulosti, a zároveň uvolníme stres spojený s řešeným tématem. Tím se opět zapojí Vaše logika, kreativita a Váš vrozený potenciál. Také Vám tento proces umožní celou záležitost uzavřít, navrátit se zpět do rovnováhy a z tohoto bodu uvidět pro sebe krok vedoucí k řešení. 

Uvědomíte si první konkrétní krok směřující k pozitivní změně

Popovídáme si o souvislostech mezi problémem a jeho skutečnou příčinou. Tím si uvědomíte, čím jste se drželi v problému a co je třeba dělat jinak, abyste došli ke svému cíli. Povedu Vás ještě k tomu, abyste si definovali svůj vlastní první konkrétní krok, kterým sobě i okolí dáváte najevo, že to s pozitivní změnou myslíte vážně. Je to krok, který vychází z Vašich nápadů, hodnot a možností. Zároveň je to krok, kterým sami sebe podporujete v upevnění nového nastavení mysli. Skutečná realizace prvního kroku a zodpovědnost za pozitivní změnu je již plně na Vás:)))

Upevníte nové nastavení mysli

Z některých sezení si člověk odnáší "domácí úkol". Je to proto, že nové nastavení mysli, které Vás přibližuje k vašemu cíli, je nutné upevnit. Může se tedy stát, že budete odcházet s doporučením určitých posilovacích technik, kterým je třeba se ještě nějaký čas doma v klidu a pravidelně věnovat.

Průměrná délka konzultace je 90 minut.

Pocítíte opravdovou práci sami na sobě a s tím spojenou změnu.

Jedním slovem úžasná! Paní Ilečková i její způsob práce...oboje je úžasné. Paní Ilečková má pro svoji práci nesmírný talent, dělá ji ráda a dobře a tím mi umožnila vytěžit z našich sezení pro sebe maximum. Za svůj život i svoje úspěchy v něm jsem zodpovědni my sami a ona za nás nic nevyřeší. Byla mi ale výbornou průvodkyní na cestě k mému lepšímu já. Pokud vám to na cestě k "Spokojenějšímu Já" někde dře, vřele doporučím paní Ilečkovou. S ní bude cesta za "Spokojenějším já" příjemná a efektivní.
AndreaSŠ učitelka, koučka
Lenka vždy citlivě a příjemně vede cestou osobního rozvoje a odkrývá vnitřní bolístky, které pak s lehkostí umí transformovat v dobré. Je zážitek okusit její konzultace a posunout se dál. Mne to vždy velmi podpoří a posune . Děkuji, že je tak empatická a vlídná. Umí pomoci vyřešit citlivé bolestné vztahy i napříč rodem.
PetraPodnikatelka

Můžete si vybrat formu konzultace,

KTERÁ VÁM VYHOVUJE NEJVÍCE:

 • osobní setkání v příjemném prostředí studia
 • online konzultace
S Lenkou jsem se rozhodla spolupracovat na nízkém sebevědomí, které mě trápí celý život. Během konstelace jsme se spolu dostaly až k prapůvodu jedné části problému a cítila jsem velkou úlevu, mám ráda, když se hledá příčina. Během sezení jsem se cítila bezpečně, měla jsem k Lence důvěru. Souzní se mnou její analytický a zároveň citlivý přístup a oceňuji její neustále vzdělávání a profesionalitu. Po konzultaci cítím velký posun.
MartinaFiremní a rodinná fotografka
Ocitla jsem se ve fázi života, kdy jsem měla být podle všech předpokladů spokojená, ale já jsem se tak necítila. Konvenční metody sice nebyly od věci, nicméně blíž ke spokojenosti mě neposunuly. Hledala jsem tedy dál a tak potkala Lenku. Pokud jste připraveni vyhnat své kostlivce ze skříně a dívat se na svět mnohem spokojenějším pohledem, jste u toho správného člověka. Děkuji, Leni.
LenkaVedoucí logistiky

HODNOTA KONZULTACE

Své znalosti, dovednosti a svůj čas se cením na

1 500 Kč za 1 h

Délka konzultace se odvíjí od rozsáhlosti Vašeho tématu. Průměrná délka konzultace je 75 - 90 minut.

Hodnota konzultace je tedy částka, kterou dáte za větší rodinný nákup potravin, nové boty, nádrž paliva do auta... Ale:  Také se za tuto cenu můžete posunout k větší míře spokojenosti, radosti a pohody ve svém životě. Protože to není útrata, ale investice do sebe a do zlepšení kvality svého života.

INVESTICÍ DO SEBE A SVÉ SPOKOJENOSTI
MŮŽETE ZÍSKAT MNOHEM VÍC

 • Lépe porozumět sobě, lidem ve svém okolí a souvislostem ve svém životě
  Konzultace má také edukativní rozměr. Máte možnost se dozvědět hodnotné informace a porozumět tak širším životním souvislostem, díky kterým se ve svém životě v budoucnu lépe vyznáte.
 • Smysluplněji investovat svou životní energii a čas
  Energii a čas, který Vám ubíraly myšlenky o problému, můžete nyní využít jinak a hlavně smysluplně - do nových nápadů, užívání si rodiny, do zálib, které Vás naplňují, do nových možností a příležitostí, do projektu, který Vám vydělá peníze... prostě do vyšší kvality svého života.
 • Zlepšit kvalitu prožívání osobního a profesního života
  Zlepšení situace týkající se osobního života se promítá i do toho profesního a zase naopak. Velmi úzce spolu souvisí a zároveň se prolínají. A kromě toho - vzhledem k tomu, jak psychika souvisí s naší vitalitou, úlevu od stresu určitě ocení i Vaše tělo.
 • Poznat a správně uchopit svůj vrozený potenciál
  Některé problémy přímo souvisí s nepoznaným nebo potlačeným vrozeným darem. Zpracování problému Vám umožní konkrétní dar poznat a zapojit do svého života tak, abyste si zlepšili např. komunikaci a vztahy. Uvědomíte si také, jak nevědomě působíte na ostatní. Zapojením svých talentů hlavně můžete dosahovat svých cílů lehčeji a s naprostou přirozeností.
 • Rozvinout emoční inteligenci a zvýšit mentální odolnost

MOŽNÁ VÁS NAPADAJÍ JEŠTĚ TYTO OTÁZKY

 • Kolik sezení potřebuji?
  Je to individuální. Záleží na komplexnosti problému. Někdy člověku opravdu postačí jedno sezení. Pak ale samozřejmě existují problémy, které jsou rozvětveny do několika oblastí života a mají hluboké kořeny. Na ty jedno sezení nestačí. Také naše tělo a mysl potřebují určitý čas na zpracování tématu.
 • Přijde změna sama?
  Pokud čekáte, že nebudete muset hnout ani prstem a změna přijde sama, nejste tu správně. Takto to v životě nefunguje. Lidem pomáhám najít a přeměnit limity v jejich vnitřním světě. Aby se jejich práce přenesla do vnějšího světa, musí v tom vnějším světě ke svému cíli také ze své motivace a zodpovědnosti podniknout aktivní kroky.
 • Co když chci prostě jen na sobě pracovat, abych si zkvalitnil/a svůj osobní a profesní život?
  Pokud máte zájem se dál rozvíjet, zkvalitnit si prožívání svého života či určité téma řešit od podlahy, ráda Vám sestavím balíček konzultací přesně na míru. Nejenže spolu najdeme a zpracujeme již neproduktivní mentální bloky, ale také Vám předám praktické znalosti, které Vám pomohou se ve vašem životě lépe orientovat.
 • V jakých případech není konzultace vůbec možná?
 • pro labilní jedince, pro osoby užívající psychofarmaka, při těžkých psychických poruchách, fyzických problémech, při jakémkoliv probíhajícím léčebném procesu - např. chemoterapie, psychiatrická léčba
 • po očkování, bezprostředně po lékařském zákroku - např. u zubaře, na chirurgii apod
 • v době, kdy má člověk akutní virové či infekční onemocnění, horečku, bere léky tlumící bolest
 • po požití alkoholu, drog, po velkém psychickém nebo fyzickém vyčerpání, při razantních dietních omezeních, v době půstu
 • po masáži, po jiné alternativní technice
 • Je ještě něco, co bych měl/a vědět?
  Ano. Veškeré služby jsou realizovány jako forma poradenství pro osobní a profesní rozvoj. Nejsou náhradou za žádnou lékařskou péči, neléčí nemoc ani žádný zdravotní problém. V žádném případě  nemohou být považovány za psychoterapii ani za psychologické poradenství dle v současnosti platných legislativních ustanovení ČR a nenahrazují klasickou lékařskou péči. Po celou dobu konzultace je klient při vědomí a nese za sebe plnou zodpovědnost. V případě závažných psychických/fyzických problémů či chronických onemocnění konzultace není zcela určitě možná.
 • Jak je to s informacemi během konzultace?
  Jsem vázána mlčenlivostí. Všechny informace jsou důvěrné a zůstávají pouze mezi námi.
 • Pracujete také s dětmi? Jak taková konzultace probíhá?
  Ano, je možné pomoci i dětem. Při řešení problému u hodně malých dětí se pracuje většinou s maminkou. Děti školního věku už během sezení spolupracují a rodič je po celou dobu konzultace přítomen (pokud si to dítě nepřeje jinak). Obvyklá délka konzultace u dětí je zpravidla 45 - 60 minut. Cena konzultace s dětmi se tak pohybuje v rozmezí 750 - 1 000 Kč.

CO JEŠTĚ O SPOLUPRÁCI ŘÍKAJÍ KLIENTI

S paní Ilečkovou jsem se setkala asi před 11 lety na semináři v Praze, kde jsem zjistila o čem kineziologie je. Následně jsem k ní objednala dceru, tehdy byla ještě malá a tak se řešil problém skrze mně, moc nám tehdy oběma pomohla. Od té doby jsme s paní Lenkou v kontaktu a jezdíme za ní do Jihlavy moc rády. Někdy jsou sezení těžká, odkrývají věci, které jsou zasunuté hluboko v podvědomí a ovlivňují naše jednání. Otevřené staré křivdy malého dítěte s novým pohledem dospělého člověka, kdy můžeme odpustit a posunout se dál. Děkuji za její citlivý přístup, nejedno objetí a za čas který nám věnuje.
LenkaOffice Manager
Ráda bych Vám poděkovala za pomoc. Už teď vidím u syna, co se stresu a obav z nových věcí týká, velké zlepšení. Cítili jsme se u Vás oba výborně a uvolněně. Pokud bychom museli v budoucnu řešit jakýkoli další problém, tak se obrátíme jedině na Vás !!
RadkaMaminka školáka

Neztrácejte už svou cennou životní energii a čas tím, co Vás tíží a co už nechcete prožívat.

Řekněte svému životu Ano

a vydejte se hned TEĎ ke své

spokojenosti a pohodě.

Je ten správný čas.

kineziologie Jihlava