Osobní konzultace

Objevte své spokojené Já!

Každý člověk se v životě občas dostane do situace, kdy potřebuje kvalitní formu podpory a vedení, aby našel vhodné řešení na to, co právě potřebuje, a cítil opět vnitřní pohodu, radost, lehkost, lásku, spokojenost, štěstí...

Moc dobře si uvědomuji, že si neseme zodpovědnost za svůj život každý sám.  A proto jen to řešení, které vychází z Vás a je v souladu s Vámi a pod Vaši kontrolou, je pro Vás to nejcennější.

Vím, kudy k takovému řešení vede cesta. Sama po ní také chodím. A za posledních 10 let jsem po ní provedla mnoho lidí.

Možná, že i Vy byste se chtěli po této cestě vydat a zlepšit si kvalitu prožívání toho nejcennějšího, co máte - svého života.

Záleží jen na Vás. Stačí se rozhodnout. 

Z více než 10 letých zkušeností z práce s klienty vidím, že

SPOLUPRÁCE LIDEM PŘINÁŠÍ:

 • vnitřní klid v mysli a na těle, trvalou úlevu od stresu, napětí a nepříjemných pocitů v souvislosti s řešeným tématem
 • pokrok v řešení nebo vyřešení tématu
 • znovu nalezení radosti, naplnění, nadhledu, lehkosti, elánu, spokojenosti...
 • snadnější dosažení konkrétního cíle (pozitivní změny)
 • uvědomění si vlastní jedinečnosti a autentičnosti
Spolupráce mi přinesla možnost zjistit, kde se skrývá příčina problémů, se kterými jsem dlouhou dobu bojoval. A především mi úspěšně pomohla se těchto dávno vzniklých bloků zbavit. Doporučuji návštěvu každému, kdo se chce ve svém životě někam posunout.
MichalFinanční poradce
S Lenkou a její terapií jsem se setkala úplnou náhodou. Nevěděla jsem, co od terapie čekat. Absolvovala jsem ji a musím říci, že díky ní jsem si uvědomila, co přesně mne trápí, kam vlastně chci dojít. Začala se mi otevírat cesta, o které jsem neměla ani tušení. Určitě stojí za to tuto metodu vyzkoušet, pokud nevíte kudy kam ať již v životě, či podnikání. Jsem vděčná, že mi do života přišla Lenka a ještě více děkuji za to, že mi tato terapie byla zprostředkována právě Lenkou. Za velmi krátký čas jsem se v životě výrazně posunula a to právě díky ní. Během terapií jsem měla tu čest poznat pečlivě schovaná traumata a nechtěné křivdy a hlavně jim porozumět a srovnat se s nimi. Lenka je výborný terapeut a empatická bytost, v jejíž přítomnosti jsem se cítila v klidu a bezpečí. Leni, moc děkuji, vážím si tě a jsem ráda, že jsem měla tu čest tě poznat.
PetraPodnikatelka

JAK SPOLU PŮJDEME OBJEVIT

VAŠE SPOKOJENÉ JÁ

Možná, že se zajímáte o to, jakým způsobem zlepšit svůj život, a už jste pár knih o osobním růstu přečetli. Vyzkoušeli jste různé postupy, snažili jste se pozitivně myslet, vizualizovat si či meditovat.  Anebo jste se snažili mít své reakce a emoce pod kontrolou. Změna byla malá, nebo vydržela pouze krátkou dobu.

 

 Rozumím tomu. Opravdová změna totiž vychází z něčeho jiného.

Proto při konzultacích používám letitou praxí prověřené know-how, které je efektivní a zároveň jemné. Není to ale o tom, že nebudete muset nic, a změna přijde sama. Takto to fakt nefunguje.

Je to o procesu nalezení, pochopení a přeměny toho, proč Vaše téma vůbec existuje. V rámci konzultace tedy nečekejte žádné plané "tlachání" u kávy. Jsem sice empatická, ale rozhodně nebudeme chodit kolem "horké kaše" - zacílíme na skutečné příčiny, jejich pochopení a hlavně zpracování, protože jedině tak můžete znovu

objevit svou spokojenost.

Při konzultaci kombinuji:

 • své znalosti odborných metod - kineziologie one bran-3in1 Concepts, EFT (Techniky emoční svobody) a NLP (Neurolingvistické programování)
 • znalosti fungování rodinných a firemních systémů
 • znalosti kineziologického koučinku a stressmanagementu
 • více než 10 leté zkušenosti z mé klientské praxe

Povedu Vás krok za krokem

a VY SPOLUPRACÍ ZÍSKÁTE:

Utřídíte si myšlenky, ujasníte své potřeby a svůj cíl.

Většinou si lidé velmi dobře uvědomují jen to, co už nechtějí, ale neumí si jasně definovat svůj cíl. Proto to společně uděláme jinak. Pomohu Vám definovat, co konkrétně chcete jinak a co Vám to přinese. Tím si ujasníte své skutečné potřeby i to, kam skutečně chcete směřovat - svůj cíl. Je to jako, když jedete na výlet a ujasníte si, co k tomu potřebujete. Stejné je to i s naši očekáváními v životě.

Objevíte a zpracujete skutečnou příčinu tématu, které Vás tížilo.

Za každým vaším tématem stojí určitý příběh, který se mohl stát již dávno, třeba v dětství, nebo teprve před pár lety, a bolestně Vás zasáhl. Na jeho základě jste si pak vytvořili návyky, životní přesvědčení, způsoby myšlení, které Vám v současnosti už nesvědčí. Stává se také, že je to příběh jednoho z rodičů či jiných Vašich předků a ti Vám ho v dobré víře či nevědomě předali v podobě vzorců chování, které sice mohly dobře sloužit jim v dané době, ale pro Vás jsou  již limitujícími. Díky metodám, které umím, Vám pomohu najít a zpracovat skutečnou příčinu problému i s jeho kořeny.

Dostanete svou mysl, tělo a duši opět do rovnováhy.

Ve stresu funguje mozek pouze na zlomek své kapacity. V praxi to znamená, že jste schopni opakovat stále ty stejné neproduktivní reakce a s tím související pocity. Dostáváte se tak do "bludného kruhu." Nejste schopni logicky a kreativně myslet, využívat své talenty a především nevidíte cestu, jak z toho ven. Technikami k uvolnění stresu Vás povedu k úlevě od stresu a nepříjemných pocitů,  které souvisí s příčinou z minulosti, a zároveň uvolníme stres spojený s řešeným tématem. Tím se opět zapojí Vaše logika, kreativita a Váš vrozený potenciál. Také Vám tento proces umožní celou záležitost uzavřít, navrátit se zpět do rovnováhy a z tohoto bodu uvidět pro sebe krok vedoucí k řešení. 

Uvědomíte si první konkrétní krok směřující k pozitivní změně.

Popovídáme si o souvislostech mezi problémem a jeho skutečnou příčinou. Tím si uvědomíte, čím jste se drželi v problému a co je třeba dělat jinak, abyste došli ke svému cíli. Povedu Vás ještě k tomu, abyste si definovali svůj vlastní první konkrétní krok, kterým sobě i okolí dáváte najevo, že to s pozitivní změnou myslíte vážně. Je to krok, který vychází z Vašich nápadů, hodnot a možností. Zároveň je to krok, kterým sami sebe podporujete v upevnění nového nastavení mysli. Skutečná realizace prvního kroku a zodpovědnost za pozitivní změnu je již plně na Vás:)))

Upevníte nové nastavení mysli.

Z některých sezení si člověk odnáší "domácí úkol". Je to proto, že nové nastavení mysli, které Vás přibližuje k vašemu cíli, je nutné upevnit. Může se tedy stát, že budete odcházet s doporučením určitých posilovacích technik, kterým je třeba se ještě nějaký čas doma v klidu a pravidelně věnovat.

Průměrná délka konzultace je 90 minut.

Pocítíte opravdovou práci sami na sobě a s tím spojenou změnu.

Jedním slovem úžasná! Paní Ilečková i její způsob práce...oboje je úžasné. Paní Ilečková má pro svoji práci nesmírný talent, dělá ji ráda a dobře a tím mi umožnila vytěžit z našich sezení pro sebe maximum. Za svůj život i svoje úspěchy v něm jsem zodpovědni my sami a ona za nás nic nevyřeší. Byla mi ale výbornou průvodkyní na cestě k mému lepšímu já. Pokud vám to na cestě k "Spokojenějšímu Já" někde dře, vřele doporučím paní Ilečkovou. S ní bude cesta za "Spokojenějším já" příjemná a efektivní.
AndreaSŠ učitelka, koučka
Lenka vždy citlivě a příjemně vede cestou osobního rozvoje a odkrývá vnitřní bolístky, které pak s lehkostí umí transformovat v dobré. Je zážitek okusit její konzultace a posunout se dál. Mne to vždy velmi podpoří a posune . Děkuji, že je tak empatická a vlídná. Umí pomoci vyřešit citlivé bolestné vztahy i napříč rodem.
PetraPodnikatelka

Můžete si vybrat formu konzultace,

KTERÁ VÁM VYHOVUJE NEJVÍCE:

 • osobní setkání v příjemném prostředí studia
 • online konzultace

KONZULTACÍ MŮŽETE ZÍSKAT MNOHEM VÍC

 • Lépe porozumět sobě, lidem ve svém okolí a souvislostem ve svém životě
  Konzultace má také edukativní rozměr. Máte možnost se dozvědět hodnotné informace a porozumět tak širším životním souvislostem, díky kterým se ve svém životě v budoucnu lépe vyznáte.
 • Smysluplněji investovat svou životní energii a čas
  Energii a čas, který Vám ubíraly myšlenky o problému, můžete nyní využít jinak a hlavně smysluplně - do nových nápadů, užívání si rodiny, do zálib, které Vás naplňují, do nových možností a příležitostí, do projektu, který Vám vydělá peníze... prostě do vyšší kvality svého života.
 • Zlepšit kvalitu prožívání osobního a profesního života
  Zlepšení situace týkající se osobního života se promítá i do toho profesního a zase naopak. Velmi úzce spolu souvisí a zároveň se prolínají. A kromě toho - vzhledem k tomu, jak psychika souvisí s naší vitalitou, úlevu od stresu určitě ocení i Vaše tělo.
 • Poznat a správně uchopit svůj vrozený potenciál
  Některé problémy přímo souvisí s nepoznaným nebo potlačeným vrozeným darem. Zpracování problému Vám umožní konkrétní dar poznat a zapojit do svého života tak, abyste si zlepšili např. komunikaci a vztahy. Uvědomíte si také, jak nevědomě působíte na ostatní. Zapojením svých talentů hlavně můžete dosahovat svých cílů lehčeji a s naprostou přirozeností.
 • Rozvinout emoční inteligenci a zvýšit mentální odolnost

CENA KONZULTACE

Své znalosti, dovednosti a svůj čas si cením na:

1 500 Kč za 1 h

S Lenkou jsem se rozhodla spolupracovat na nízkém sebevědomí, které mě trápí celý život. Během konstelace jsme se spolu dostaly až k prapůvodu jedné části problému a cítila jsem velkou úlevu, mám ráda, když se hledá příčina. Během sezení jsem se cítila bezpečně, měla jsem k Lence důvěru. Souzní se mnou její analytický a zároveň citlivý přístup a oceňuji její neustále vzdělávání a profesionalitu. Po konzultaci cítím velký posun.
MartinaFiremní a rodinná fotografka

MOŽNÁ VÁS NAPADAJÍ JEŠTĚ TYTO OTÁZKY

 • Kolik sezení potřebuji?
  Je to individuální. Záleží na komplexnosti problému. Někdy člověku opravdu postačí jedno sezení. Pak ale samozřejmě existují problémy, které jsou rozvětveny do několika oblastí života a mají hluboké kořeny. Na ty jedno sezení nestačí. Také naše tělo a mysl potřebují určitý čas na zpracování tématu. Já vím, že každý problém má své řešení a vím, kudy vede cesta k jeho nalezení.
 • Přijde změna sama?
  Pokud čekáte, že nebudete muset hnout ani prstem a změna přijde sama, nejste tu správně. Takto to v životě nefunguje. Lidem pomáhám najít a zpracovat limity v jejich vnitřním světě. Aby se jejich práce přenesla do vnějšího světa, musí v tom vnějším světě ke svému cíli také ze své motivace a zodpovědnosti udělat aktivní kroky.
 • Co když chci prostě jen na sobě pracovat, abych si zkvalitnil/a svůj osobní a profesní život?
  Pokud máte zájem se dál rozvíjet, zkvalitnit si prožívání svého života či určité téma řešit od podlahy, ráda Vám sestavím balíček konzultací přesně na míru. Nejenže spolu najdeme a zpracujeme již neproduktivní mentální bloky, ale také Vám předám praktické znalosti, které Vám pomohou se ve vašem životě lépe orientovat.
 • V jakých případech není konzultace vůbec možná?
 • pro labilní jedince, pro osoby užívající psychofarmaka, při těžkých psychických poruchách, fyzických problémech, při jakémkoliv probíhajícím léčebném procesu - např. chemoterapie, psychiatrická léčba
 • po očkování, bezprostředně po lékařském zákroku - např. u zubaře, na chirurgii apod
 • v době, kdy má člověk akutní virové či infekční onemocnění, horečku, bere léky tlumící bolest
 • po požití alkoholu, drog, po velkém psychickém nebo fyzickém vyčerpání, při razantních dietních omezeních, v době půstu
 • po masáži, po jiné alternativní technice
 • Je ještě něco, co bych měl/a vědět?
  Ano. Veškeré služby jsou realizovány jako forma poradenství pro osobní a profesní rozvoj. Nejsou náhradou za žádnou lékařskou péči, neléčí nemoc ani žádný zdravotní problém. V žádném případě  nemohou být považovány za psychoterapii ani za psychologické poradenství dle v současnosti platných legislativních ustanovení ČR a nenahrazují klasickou lékařskou péči. Po celou dobu konzultace je klient při vědomí a nese za sebe plnou zodpovědnost. V případě závažných psychických/fyzických problémů či chronických onemocnění konzultace není zcela určitě možná.
 • Jak je to s informacemi během konzultace?
  Jsem vázána mlčenlivostí. Všechny informace jsou důvěrné a zůstávají pouze mezi námi.
 • Pracujete také s dětmi? Jak taková konzultace probíhá?
  Ano, je možné pomoci i dětem. Při řešení problému u hodně malých dětí se pracuje většinou s maminkou. Děti školního věku už během sezení spolupracují a rodič je po celou dobu konzultace přítomen (pokud si to dítě nepřeje jinak). Obvyklá délka konzultace u dětí je zpravidla 45 - 60 minut Pohybuje se v rozmezí 900 Kč - 1200 Kč za konzultaci.

CO JEŠTĚ O SPOLUPRÁCI ŘÍKAJÍ KLIENTI

S paní Ilečkovou jsem se setkala asi před 11 lety na semináři v Praze, kde jsem zjistila o čem kineziologie je. Následně jsem k ní objednala dceru, tehdy byla ještě malá a tak se řešil problém skrze mně, moc nám tehdy oběma pomohla. Od té doby jsme s paní Lenkou v kontaktu a jezdíme za ní do Jihlavy moc rády. Někdy jsou sezení těžká, odkrývají věci, které jsou zasunuté hluboko v podvědomí a ovlivňují naše jednání. Otevřené staré křivdy malého dítěte s novým pohledem dospělého člověka, kdy můžeme odpustit a posunout se dál. Děkuji za její citlivý přístup, nejedno objetí a za čas který nám věnuje.
LenkaOffice Manager
Ráda bych Vám poděkovala za pomoc. Už teď vidím u syna, co se stresu a obav z nových věcí týká, velké zlepšení. Cítili jsme se u Vás oba výborně a uvolněně. Pokud bychom museli v budoucnu řešit jakýkoli další problém, tak se obrátíme jedině na Vás !!
RadkaMaminka školáka

Neztrácejte už svou cennou životní energii a čas tím, co Vás tíží a co už nechcete prožívat.

Řekněte svému životu Ano.

Vydejte se hned TEĎ ke splnění toho,

po čem ve svém srdci toužíte,

a tím také ke své

spokojenosti a naplnění.

Ráda Vás na této cestě s respektem, citlivě a efektivně povedu.

Osobní konzultace

Objevte své spokojené Já.

Každý člověk se v životě občas dostane do situace, kdy potřebuje kvalitní formu podpory a vedení, aby našel vhodné řešení na to, co právě potřebuje, a cítil opět vnitřní pohodu, radost, lehkost, lásku, spokojenost, štěstí...

Moc dobře si uvědomuji, že si neseme zodpovědnost za svůj život každý sám.  A proto jen to řešení, které vychází z Vás a je v souladu s Vámi a pod Vaši kontrolou, je pro Vás to nejcennější.

Vím, kudy k takovému řešení vede cesta. Sama po ní také chodím. A za posledních 10 let jsem po ní provedla mnoho lidí.

Možná, že i Vy byste se chtěli po ní vydat - a zlepšit si kvalitu prožívání toho nejcennějšího, co máte - svého života.

Záleží jen na Vás. Stačí se rozhodnout. 

Z více než 10 letých zkušeností z práce s klienty vidím, že

SPOLUPRÁCE LIDEM PŘINÁŠÍ POZITIVNÍ ZMĚNU:

 • vnitřní klid v mysli a na těle, trvalou úlevu od stresu, napětí a nepříjemných pocitů v souvislosti s řešeným tématem
 • pokrok v řešení nebo vyřešení tématu
 • znovu nalezení radosti, naplnění, nadhledu, lehkosti, elánu, spokojenosti...
 • snadnější dosažení konkrétního cíle (pozitivní změny)
 • uvědomění si vlastní jedinečnosti a autentičnosti
Spolupráce mi přinesla možnost zjistit, kde se skrývá příčina problémů, se kterými jsem dlouhou dobu bojoval. A především mi úspěšně pomohla se těchto dávno vzniklých bloků zbavit. Doporučuji návštěvu každému, kdo se chce ve svém životě někam posunout.
MichalFinanční poradce
S Lenkou a její terapií jsem se setkala úplnou náhodou. Nevěděla jsem, co od terapie čekat. Absolvovala jsem ji a musím říci, že díky ní jsem si uvědomila, co přesně mne trápí, kam vlastně chci dojít. Začala se mi otevírat cesta, o které jsem neměla ani tušení. Určitě stojí za to tuto metodu vyzkoušet, pokud nevíte kudy kam ať již v životě, či podnikání. Jsem vděčná, že mi do života přišla Lenka a ještě více děkuji za to, že mi tato terapie byla zprostředkována právě Lenkou. Za velmi krátký čas jsem se v životě výrazně posunula a to právě díky ní. Během terapií jsem měla tu čest poznat pečlivě schovaná traumata a nechtěné křivdy a hlavně jim porozumět a srovnat se s nimi. Lenka je výborný terapeut a empatická bytost, v jejíž přítomnosti jsem se cítila v klidu a bezpečí. Leni, moc děkuji, vážím si tě a jsem ráda, že jsem měla tu čest tě poznat.
Petra, www.petratrnkova.czPodnikatelka

JAK SPOLU PŮJDEME OBJEVIT

VAŠE SPOKOJENÉ JÁ

Možná, že se zajímáte o to, jakým způsobem zlepšit svůj život, a už jste pár knih o osobním růstu přečetli. Vyzkoušeli jste různé postupy, snažili jste se pozitivně myslet, vizualizovat si či meditovat.  Anebo jste se snažili mít své reakce a emoce pod kontrolou. Změna byla malá, nebo vydržela pouze krátkou dobu.

 

 Rozumím tomu. Opravdová změna totiž vychází z něčeho jiného.

Proto při konzultacích používám letitou praxí prověřené know-how, které je efektivní a zároveň jemné. Není to ale o tom, že nebudete muset nic, a změna přijde sama. Takto to fakt nefunguje.

Je to o procesu nalezení, pochopení a přeměny toho, proč Vaše téma vůbec existuje. V rámci konzultace tedy nečekejte žádné plané "tlachání" u kávy. Jsem sice empatická, ale rozhodně nebudeme chodit kolem "horké kaše" - zacílíme na skutečné příčiny, jejich pochopení a hlavně zpracování, protože jedině tak můžete znovu

objevit svou spokojenost.

Při konzultaci kombinuji:

 • své znalosti odborných metod - kineziologie one bran-3in1 Concepts, EFT (Techniky emoční svobody) a NLP (Neurolingvistické programování)
 • znalosti fungování rodinných a firemních systémů
 • znalosti kineziologického koučinku a stressmanagementu
 • více než 10 leté zkušenosti z mé klientské praxe

Povedu Vás krok za krokem

a VY SPOLUPRACÍ ZÍSKÁTE:

Utřídíte si myšlenky, ujasníte své potřeby a svůj cíl

Většinou si lidé velmi dobře uvědomují jen to, co už nechtějí, ale neumí si jasně definovat svůj cíl. Proto to společně uděláme jinak. Pomohu Vám definovat, co konkrétně chcete jinak a co Vám to přinese. Tím si ujasníte své skutečné potřeby i to, kam skutečně chcete směřovat - svůj cíl. Je to jako, když jedete na výlet a ujasníte si, co k tomu potřebujete. Stejné je to i s naši očekáváními v životě.

Objevíte a zpracujete skutečnou příčinu tématu, které Vás tížilo

Za každým vaším tématem stojí určitý příběh, který se mohl stát již dávno, třeba v dětství, nebo teprve před pár lety, a bolestně Vás zasáhl. Na jeho základě jste si pak vytvořili návyky, životní přesvědčení, způsoby myšlení, které Vám v současnosti už nesvědčí. Stává se také, že je to příběh jednoho z rodičů či jiných Vašich předků a ti Vám ho v dobré víře či nevědomě předali v podobě vzorců chování, které sice mohly dobře sloužit jim v dané době, ale pro Vás jsou  již limitujícími. Díky metodám, které umím, Vám pomohu najít a zpracovat skutečnou příčinu problému i s jeho kořeny.

Dostanete svou mysl, tělo a duši opět do rovnováhy

Ve stresu funguje mozek pouze na zlomek své kapacity. V praxi to znamená, že jste schopni opakovat stále ty stejné neproduktivní reakce a s tím související pocity. Dostáváte se tak do "bludného kruhu." Nejste schopni logicky a kreativně myslet, využívat své talenty a především nevidíte cestu, jak z toho ven. Technikami k uvolnění stresu Vás povedu k úlevě od stresu a nepříjemných pocitů,  které souvisí s příčinou z minulosti, a zároveň uvolníme stres spojený s řešeným tématem. Tím se opět zapojí Vaše logika, kreativita a Váš vrozený potenciál. Také Vám tento proces umožní celou záležitost uzavřít, navrátit se zpět do rovnováhy a z tohoto bodu uvidět pro sebe krok vedoucí k řešení. 

Uvědomíte si první konkrétní krok směřující k pozitivní změně

Popovídáme si o souvislostech mezi problémem a jeho skutečnou příčinou. Tím si uvědomíte, čím jste se drželi v problému a co je třeba dělat jinak, abyste došli ke svému cíli. Povedu Vás ještě k tomu, abyste si definovali svůj vlastní první konkrétní krok, kterým sobě i okolí dáváte najevo, že to s pozitivní změnou myslíte vážně. Je to krok, který vychází z Vašich nápadů, hodnot a možností. Zároveň je to krok, kterým sami sebe podporujete v upevnění nového nastavení mysli. Skutečná realizace prvního kroku a zodpovědnost za pozitivní změnu je již plně na Vás:)))

Upevníte nové nastavení mysli

Z některých sezení si člověk odnáší "domácí úkol". Je to proto, že nové nastavení mysli, které Vás přibližuje k vašemu cíli, je nutné upevnit. Může se tedy stát, že budete odcházet s doporučením určitých posilovacích technik, kterým je třeba se ještě nějaký čas doma v klidu a pravidelně věnovat.

Průměrná délka konzultace je 90 minut.

Pocítíte opravdovou práci sami na sobě a s tím spojenou změnu.

Jedním slovem úžasná! Paní Ilečková i její způsob práce...oboje je úžasné. Paní Ilečková má pro svoji práci nesmírný talent, dělá ji ráda a dobře a tím mi umožnila vytěžit z našich sezení pro sebe maximum. Za svůj život i svoje úspěchy v něm jsem zodpovědni my sami a ona za nás nic nevyřeší. Byla mi ale výbornou průvodkyní na cestě k mému lepšímu já. Pokud vám to na cestě k "Spokojenějšímu Já" někde dře, vřele doporučím paní Ilečkovou. S ní bude cesta za "Spokojenějším já" příjemná a efektivní.
AndreaSŠ učitelka, koučka
Lenka vždy citlivě a příjemně vede cestou osobního rozvoje a odkrývá vnitřní bolístky, které pak s lehkostí umí transformovat v dobré. Je zážitek okusit její konzultace a posunout se dál. Mne to vždy velmi podpoří a posune . Děkuji, že je tak empatická a vlídná. Umí pomoci vyřešit citlivé bolestné vztahy i napříč rodem.
PetraPodnikatelka

Můžete si vybrat formu konzultace,

KTERÁ VÁM VYHOVUJE NEJVÍCE:

 • osobní setkání v příjemném prostředí studia
 • online konzultace

CENA KONZULTACE

Své znalosti, dovednosti a svůj čas si cením na:

1 500 Kč za 1 h

KONZULTACÍ MŮŽETE ZÍSKAT MNOHEM VÍC

 • Lépe porozumět sobě, lidem ve svém okolí a souvislostem ve svém životě
  Konzultace má také edukativní rozměr. Máte možnost se dozvědět hodnotné informace a porozumět tak širším životním souvislostem, díky kterým se ve svém životě v budoucnu lépe vyznáte.
 • Smysluplněji investovat svou životní energii a čas
  Energii a čas, který Vám ubíraly myšlenky o problému, můžete nyní využít jinak a hlavně smysluplně - do nových nápadů, užívání si rodiny, do zálib, které Vás naplňují, do nových možností a příležitostí, do projektu, který Vám vydělá peníze... prostě do vyšší kvality svého života.
 • Zlepšit kvalitu prožívání osobního a profesního života
  Zlepšení situace týkající se osobního života se promítá i do toho profesního a zase naopak. Velmi úzce spolu souvisí a zároveň se prolínají. A kromě toho - vzhledem k tomu, jak psychika souvisí s naší vitalitou, úlevu od stresu určitě ocení i Vaše tělo.
 • Poznat a správně uchopit svůj vrozený potenciál
  Některé problémy přímo souvisí s nepoznaným nebo potlačeným vrozeným darem. Zpracování problému Vám umožní konkrétní dar poznat a zapojit do svého života tak, abyste si zlepšili např. komunikaci a vztahy. Uvědomíte si také, jak nevědomě působíte na ostatní. Zapojením svých talentů hlavně můžete dosahovat svých cílů lehčeji a s naprostou přirozeností.
 • Rozvinout emoční inteligenci a zvýšit mentální odolnost
S Lenkou jsem se rozhodla spolupracovat na nízkém sebevědomí, které mě trápí celý život. Během konstelace jsme se spolu dostaly až k prapůvodu jedné části problému a cítila jsem velkou úlevu, mám ráda, když se hledá příčina. Během sezení jsem se cítila bezpečně, měla jsem k Lence důvěru. Souzní se mnou její analytický a zároveň citlivý přístup a oceňuji její neustále vzdělávání a profesionalitu. Po konzultaci cítím velký posun.
MartinaFiremní a rodinná fotografka

MOŽNÁ VÁS NAPADAJÍ JEŠTĚ TYTO OTÁZKY

 • Kolik sezení potřebuji?
  Je to individuální. Záleží na komplexnosti problému. Někdy člověku opravdu postačí jedno sezení. Pak ale samozřejmě existují problémy, které jsou rozvětveny do několika oblastí života a mají hluboké kořeny. Na ty jedno sezení nestačí. Také naše tělo a mysl potřebují určitý čas na zpracování tématu. Já vím, že každý problém má své řešení a vím, kudy vede cesta k jeho nalezení.
 • Přijde změna sama?
  Pokud čekáte, že nebudete muset hnout ani prstem a změna přijde sama, nejste tu správně. Takto to v životě nefunguje. Lidem pomáhám najít a zpracovat limity v jejich vnitřním světě. Aby se jejich práce přenesla do vnějšího světa, musí v tom vnějším světě ke svému cíli také ze své motivace a zodpovědnosti udělat aktivní kroky.
 • Co když chci prostě jen na sobě pracovat, abych si zkvalitnil/a svůj osobní a profesní život?
  Pokud máte zájem se dál rozvíjet, zkvalitnit si prožívání svého života či určité téma řešit od podlahy, ráda Vám sestavím balíček konzultací přesně na míru. Nejenže spolu najdeme a zpracujeme již neproduktivní mentální bloky, ale také Vám předám praktické znalosti, které Vám pomohou se ve vašem životě lépe orientovat.
 • V jakých případech není konzultace vůbec možná?
 • pro labilní jedince, pro osoby užívající psychofarmaka, při těžkých psychických poruchách, fyzických problémech, při jakémkoliv probíhajícím léčebném procesu - např. chemoterapie, psychiatrická léčba
 • po očkování, bezprostředně po lékařském zákroku - např. u zubaře, na chirurgii apod
 • v době, kdy má člověk akutní virové či infekční onemocnění, horečku, bere léky tlumící bolest
 • po požití alkoholu, drog, po velkém psychickém nebo fyzickém vyčerpání, při razantních dietních omezeních, v době půstu
 • po masáži, po jiné alternativní technice
 • Je ještě něco, co bych měl/a vědět?
  Ano. Veškeré služby jsou realizovány jako forma poradenství pro osobní a profesní rozvoj. Nejsou náhradou za žádnou lékařskou péči, neléčí nemoc ani žádný zdravotní problém. V žádném případě  nemohou být považovány za psychoterapii ani za psychologické poradenství dle v současnosti platných legislativních ustanovení ČR a nenahrazují klasickou lékařskou péči. Po celou dobu konzultace je klient při vědomí a nese za sebe plnou zodpovědnost. V případě závažných psychických/fyzických problémů či chronických onemocnění konzultace není zcela určitě možná.
 • Jak je to s informacemi během konzultace?
  Jsem vázána mlčenlivostí. Všechny informace jsou důvěrné a zůstávají pouze mezi námi.
 • Pracujete také s dětmi? Jak taková konzultace probíhá?
  Ano, je možné pomoci i dětem. Při řešení problému u hodně malých dětí se pracuje většinou s maminkou. Děti školního věku už během sezení spolupracují a rodič je po celou dobu konzultace přítomen (pokud si to dítě nepřeje jinak). Obvyklá délka konzultace u dětí je zpravidla 45 - 60 minut Pohybuje se v rozmezí 900 Kč - 1200 Kč za konzultaci.

CO JEŠTĚ O SPOLUPRÁCI ŘÍKAJÍ KLIENTI

S paní Ilečkovou jsem se setkala asi před 11 lety na semináři v Praze, kde jsem zjistila o čem kineziologie je. Následně jsem k ní objednala dceru, tehdy byla ještě malá a tak se řešil problém skrze mně, moc nám tehdy oběma pomohla. Od té doby jsme s paní Lenkou v kontaktu a jezdíme za ní do Jihlavy moc rády. Někdy jsou sezení těžká, odkrývají věci, které jsou zasunuté hluboko v podvědomí a ovlivňují naše jednání. Otevřené staré křivdy malého dítěte s novým pohledem dospělého člověka, kdy můžeme odpustit a posunout se dál. Děkuji za její citlivý přístup, nejedno objetí a za čas který nám věnuje.
LenkaOffice Manager
Ráda bych Vám poděkovala za pomoc. Už teď vidím u syna, co se stresu a obav z nových věcí týká, velké zlepšení. Cítili jsme se u Vás oba výborně a uvolněně. Pokud bychom museli v budoucnu řešit jakýkoli další problém, tak se obrátíme jedině na Vás !!
RadkaMaminka školáka

Neztrácejte už svou cennou životní energii a čas tím, co Vás tíží a co už nechcete prožívat.

Řekněte svému životu Ano.

Vydejte se hned TEĎ ke splnění toho,

po čem ve svém srdci toužíte,

a tím také ke své

spokojenosti a naplnění.

Ráda Vás na této cestě s respektem, citlivě a efektivně povedu.