Konzultace

Každý člověk  se v životě občas dostane do situace, kdy potřebuje určitou formu podpory, aby našel pro sebe řešení na to, co potřebuje.  V takových chvílích je dobré se podívat se na své téma  z jiného úhlu pohledu. 

Aby konzultace pro vás opravdu přínosná, je zapotřebí i vaše aktivní spolupráce. Neradím, co přesně udělat, ale vedu vás, abyste našli své vlastní řešení, které je v souladu s vašimi hodnotami. Jedině takové řešení má pro vás skutečnou hodnotu. 

Za každým vaším tématem stojí určitý příběh.

 • Je to příběh, který se mohl stát již dávno, třeba v dětství, nebo teprve před pár lety, a bolestně vás zasáhl. 
 • Na jeho základě jste si pak vytvořili návyky, životní přesvědčení, způsoby myšlení, které vám v současnosti už nesvědčí.
 • Stává se také, že je to příběh jednoho z rodičů či jiných vašich předků a ty vám ho předali v podobě vzorců chování, které sice mohly dobře sloužit jim, ale pro vás se staly již limitujícími.

Jak se tedy posunete od stresu a problému k pohodě a řešení?

 • Potřebujete ten konkrétní příběh najít a uvědomit si souvislosti.  Zároveň je zapotřebí uvolnit stres a zpracovat nezdravé vazby, který s ním souvisí.
 • To vám umožní celou záležitost uzavřít, navrátit se zpět do rovnováhy a z tohoto bodu uvidět pro sebe krok vedoucí k řešení. 

CO SPOLUPRÁCE PŘINÁŠÍ:

Z více než 10 letých zkušeností z práce s klienty vidím, že vzájemná spolupráce také vám může přinést:

 • pokrok v řešení nebo vyřešení tématu
 • trvalou úlevu od stresu a nepříjemných pocitů v souvislosti s řešeným tématem
 • znovu nalezení radosti, naplnění, elánu, spokojenosti...
 • možnost pochopit a opustit limity na cestě ke svému cíli
Spolupráce mi přinesla možnost zjistit, kde se skrývá příčina problémů, se kterými jsem dlouhou dobu bojoval. A především mi úspěšně pomohla se těchto dávno vzniklých bloků zbavit. Doporučuji návštěvu každému, kdo se chce ve svém životě někam posunout.
MichalFinanční poradce

JAK PRACUJI:

Při konzultacích používám letitou praxí prověřené know-how, které je jemné a efektivní. 

Podle tématu kombinuji:

 • své znalosti odborných metod - kineziologie one bran-3in1 Concepts, EFT (Techniky emoční svobody) a NLP (Neurolingvistické programování)
 • znalosti kineziologického koučinku a stressmanagementu
 • znalosti fungování rodinných a firemních systémů
 • více jak 10leté zkušenosti z mé klientské praxe

BĚHEM KONZULTACE

vás racionálně a empaticky povedu

krok za krokem

Utřídění myšlenek a jasná definice cíle

Většinou si lidé velmi dobře uvědomují jen to, co už nechtějí, ale neumí si jasně definovat svůj cíl.  My to společně uděláme jinak. Spolu jasně vydefinujeme, co konkrétně chcete jinak a co vám to přinese. Tím si ujasníte, kam skutečně chcete směřovat - svůj cíl. Je to jako, když jedete na výlet. Víte, odkud kam jedete. Stejné je to i s naši očekáváními v životě.

Nalezení skutečné příčiny

Díky metodám, které umím, společně přesně najdeme skutečnou příčinu problému i s jeho kořeny. Příčiny jsou u každého z nás jiné, protože každý z nás prožil za svůj život něco jiného a každý z nás pochází z jiné rodiny.

Uvolnění stresu a limitujících pocitů

Ve stresu funguje mozek pouze na zlomek své kapacity. V praxi to znamená, že jsme schopni dokola opakovat stále ty stejné reakce, ale nejsme schopni logicky a kreativně myslet a využívat své talenty. Proto se nám také nedaří vidět cestu k řešení. Technikami k uvolnění stresu vás povedu k úlevě od stresu a nepříjemných pocitů,  které souvisí s příčinou z minulosti, a zároveň uvolníme stres spojený s řešeným tématem. Tím opět zapojíme vaši logiku a kreativitu a váš vrozený potenciál.

První krok k pozitivní změně

Popovídáme si o souvislostech mezi problémem a jeho skutečnou příčinou. Tím, že je uvědomíte, otevíráte si cestu k nalezení svého vlastního řešení a tedy ke svému cíli. Povedu vás, abyste si definovali svůj vlastní první konkrétní krok, kterým sobě i okolí dáváte najevo, že to s pozitivní změnou myslíte vážně. Je to krok, který vychází z vašich nápadů, hodnot a možností. Zároveň je to krok, který vás podpoří v upevnění si nového nastavení mysli. Skutečná realizace prvního kroku a odpovědnost za pozitivní změnu je pak již plně na Vás:)))

Malý domácí úkol

Z některých sezení si člověk odnáší "domácí úkol". Je to proto, že nové nastavení mysli, které vás přibližuje k vašemu cíli, je nutné upevnit. Může se tedy stát, že budete odcházet s doporučením určitých posilovacích technik, kterým je třeba se ještě nějaký čas doma v klidu a pravidelně věnovat.
Jedním slovem úžasná! Paní Ilečková i její způsob práce...oboje je úžasné. Paní Ilečková má pro svoji práci nesmírný talent, dělá ji ráda a dobře a tím mi umožnila vytěžit z našich sezení pro sebe maximum. Za svůj život i svoje úspěchy v něm jsem zodpovědni my sami a ona za nás nic nevyřeší. Byla mi ale výbornou průvodkyní na cestě k mému lepšímu já. Pokud vám to na cestě k "Spokojenějšímu Já" někde dře, vřele doporučím paní Ilečkovou. S ní bude cesta za "Spokojenějším já" příjemná a efektivní.
AndreaSŠ učitelka, koučka
Lenka vždy citlivě a příjemně vede cestou osobního rozvoje a odkrývá vnitřní bolístky, které pak s lehkostí umí transformovat v dobré. Je zážitek okusit její konzultace a posunout se dál. Mne to vždy velmi podpoří a posune . Děkuji, že je tak empatická a vlídná. Umí pomoci vyřešit citlivé bolestné vztahy i napříč rodem.
PetraPodnikatelka

VYBERTE SI FORMU KONZULTACE

 • osobní setkání v příjemném prostředí studia
 • osobní setkání u vás ve firmě
 • online konzultace

CENA KONZULTACE

1 500 Kč za 1,5 h

KONZULTACÍ MŮŽETE ZÍSKAT MNOHEM VÍC

 • Smysluplné využití cenné životní energie a času
  Energii a čas, který jste věnovali myšlenkám o problému, můžete nyní využít jinak a hlavně smysluplně - do nových nápadů, užívání si rodiny, do zálib, které vás naplňují, do nových možností a příležitostí, do projektu, který vám vydělá peníze... prostě to vyšší kvality života.
 • Zkvalitnění prožívání osobního a profesního života
  Zlepšení situace týkající se osobního života se promítá i do toho profesního a  zase naopak. Velmi úzce spolu souvisí a zároveň se prolínají. A kromě toho - vzhledem k tomu, jak psychika souvisí s naší vitalitou, úlevu od stresu určitě ocení i vaše tělo.
 • Porozumění sobě a souvislostem ve svém životě
  Konzultace má také edukativní rozměr. Máte možnost se dozvědět hodnotné informace a porozumět tak širším souvislostem, díky kterým se ve svém životě lépe vyznáte.
 • Zvýšení mentální odolnosti
 • Poznání a správné používání vrozeného potenciálu
  Některé problémy přímo souvisí s nepoznaným nebo potlačeným vrozeným darem. Zpracováním problému vám umožní konkrétní dar poznat a zapojit do svého života tak, abyste si zlepšili např. komunikaci a vztahy. Zapojením svých talentů můžete dosahovat vašich cílů lehčeji a hlavně přirozeně.

MOŽNÁ VÁS NAPADAJÍ JEŠTĚ TYTO OTÁZKY

 • Bude to fungovat i na mě? 
  Když máte problém, máte také uvnitř sebe to nejlepší řešení. Ale z nějakého důvodu ho nejste schopni vidět. Pomohu vám tyto důvody i se jejich kořeny přesně najít a zpracovat. Neradím vám, co máte udělat, aby... Předpokladem je vaše spolupráce, bez té to nepůjde. Každé sezení je pro člověka přínosné. Všechny metody, které při své práci používám, jsou racionální a logické. Stojí za nimi práce mnoha odborníků.
 • Kolik sezení potřebuji?
  Je to individuální. Záleží na komplexnosti problému. Někdy člověku stačí jedno sezení. Existují problémy, které  jsou rozvětveny do několika oblastí života a mají hluboké kořeny. Na to pak jedno sezení nestačí, ale je jich potřeba více. Je to prostě proces a naše tělo i mysl potřebují svůj čas. Pokud máte zájem se dál rozvíjet, zkvalitnit si prořívání svého života či určité téma řešit od podlahy, sestavím vám balíček konzultací na míru za zvýhodněnou cenu.
 • V jakých případech není konzultace vůbec možná?
 • pro labilní jedince, pro osoby užívající psychofarmaka, při těžkých psychických poruchách, fyzických problémech, při jakémkoliv probíhajícím léčebném procesu - např. chemoterapie, psychiatrická léčba
 • po očkování, bezprostředně po lékařském zákroku - např. u zubaře, na chirurgii apod
 • v době, kdy má člověk akutní virové či infekční onemocnění, horečku, bere léky tlumící bolest
 • po požití alkoholu, drog, po velkém psychickém nebo fyzickém vyčerpání, při razantních dietních omezeních, v době půstu
 • po masáži, po jiné alternativní technice
 • Je ještě něco, co bych měl/a vědět?
  Ano. Veškeré služby jsou realizovány jako forma poradenství pro osobní a profesní rozvoj. Nejsou náhradou za žádnou lékařskou péči, neléčí nemoc ani žádný zdravotní problém. V žádném případě  nemohou být považovány za psychoterapii ani za psychologické poradenství dle v současnosti platných legislativních ustanovení ČR a nenahrazují klasickou lékařskou péči. Po celou dobu konzultace je klient při vědomí a nese za sebe plnou zodpovědnost. V případě závažných psychických/fyzických problémů či chronických onemocnění konzultace není zcela určitě možná.
 • Pracujete také s dětmi? Jak taková konzultace probíhá?
  Ano, je možné pomoci i dětem. Při řešení problému u hodně malých dětí se pracuje většinou s maminkou. Děti školního věku už během sezení spolupracují a rodič je po celou dobu konzultace přítomen (pokud si to dítě nepřeje jinak). Obvyklá délka konzultace u dětí je zpravidla 45 - 60 minut. Tomu je i přizpůsobena cena.

PŘEČTĚTE SI, CO O SPOLUPRÁCI ŘÍKAJÍ KLIENTI

S paní Ilečkovou jsem se setkala asi před 11 lety na semináři v Praze, kde jsem zjistila o čem kineziologie je. Následně jsem k ní objednala dceru, tehdy byla ještě malá a tak se řešil problém skrze mně, moc nám tehdy oběma pomohla. Od té doby jsme s paní Lenkou v kontaktu a jezdíme za ní do Jihlavy moc rády. Někdy jsou sezení těžká, odkrývají věci, které jsou zasunuté hluboko v podvědomí a ovlivňují naše jednání. Otevřené staré křivdy malého dítěte s novým pohledem dospělého člověka, kdy můžeme odpustit a posunout se dál. Děkuji za její citlivý přístup, nejedno objetí a za čas který nám věnuje.
LenkaOffice Manager
Ráda bych Vám poděkovala za pomoc. Už teď vidím u syna, co se stresu a obav z nových věcí týká, velké zlepšení. Cítili jsme se u Vás oba výborně a uvolněně. Pokud bychom museli v budoucnu řešit jakýkoli další problém, tak se obrátíme jedině na Vás !!
RadkaMaminka školáka

Neztrácejte už svou cennou životní energii a čas tím, co nechcete prožívat.

Pojďte nyní zpracovat to, čím se skutečně limitujete, abyste

 NAŠLI ŘEŠENÍ NA TO, CO POTŘEBUJETE,

A CÍTILI SE OPĚT SPOKOJENĚ.

Těším se na setkání s vámi.