Tip – Kde v přírodě natankovat novou energii do žil

Nejlépe si můžeme dobýt baterky v přírodě. A pokud se jedná o přírodu, kde se přímo nachází ametystová žíla, platí to samozřejmě dvojnásob. A tak se s vámi velmi ráda podělím o zajímavý tip na výlet, kam každoročně jezdíme.

 

 

Nedaleko za našimi hranicemi se v Rakousku nachází městečko Maissau. Leží přímo na ametystové žíle a je zde pro návštěvníky dostupná ametystová štola s jezírkem. Jedná se o největší zpřístupněnou ametystovou žílu na světě. Štola je 12 m hluboká a 40 m dlouhá.

Co ještě zde můžete kromě již zmíněné ametystové štoly navštívit?

Dům drahokamů – pokocháte se krásnou sbírku drahokamů různých barev a velikostí. Budete žasnout nad tím, co vše a  v jaké kráse dokázala příroda v zemi vyrobit. Najdete tu také meteority, které si můžete osahat. Pravidelně se tu konají výstavy, které jsou věnovány jednomu konkrétnímu drahokamu.

Součástí areálu je rozsáhlý park. Mimo jiné v něm najdete Stezku čaker. Představte si, že jdete pod vzrostlými stromy a máte 7 zastavení – pro každou čakru zvlášť. Každé zastavení je vyrobeno z drahých kamenů, které k dané čakře náleží. Můžete se tu s ní propojit, zrelaxovat a zahrát si k tomu třeba i příslušný tón na zvonkohře.

 

 

Dalším místem, které tu mám velmi ráda je tzv. Čerpací stanice energie. Je součástí parku a naleznete tu jezírko, uprostřed stojí krásný velký křišťál a kolem dokola jsou zastoupeny všechny prvky – země, voda, kov, dřevo, oheň. Můžete tu pustit to, co už nepotřebujete, a načerpat zcela novou energii. Samozřejmostí jsou místa pro sezení a relaxaci.

 

 

V další část parku je sestavena energeticky tak, abyste mohli najít svůj vlastní střed.

 

 

Zkrátka nepřijdou ani děti. Ty tu mohou zkusit najít poklad – myslím, že po chvilce vrtání v zemi, se každému podaří nalézt svůj vlastní krásný kousek ametystu.

Čemu nikdy neodolám je obchod s minerály a drahokamy a šperky z nich. Ceny jsou přijatelné a kousky nádherné. Jedná se o největší obchod s tímto zbožím v Rakousku. Součástí je klenotnická dílna.

A kdybyste měli chuť se tu ještě kochat krásným prostředím a nasávat příjemnou energii tohoto místa, můžete si tu v malé kavárničce dát kávu či něco malého dobrého.

Aktuální otvírací dobu a podmínky vstupu naleznete na: https://www.amethystwelt.at/

 

 

Lenka Ilečková
Již více jak 10 let pomáhám lidem na základě odborných znalostí racionálně a empaticky zpracovat stres, nepříjemné pocity a mentální bloky, které je limitují na cestě k jejich cílům v osobním či pracovním/podnikatelském životě. Provázím je od stresu, napětí a trablí k vyrovnanosti, naplnění a nalezení řešení. Můj příběh si přečtěte zde >>